reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
O mamo.... Byłam pewna ze moje dziecko miało właśnie czkawke !!! Ale przeczytałam na necie że jeszcze nie to... Ze niby mały, tzn. Nie znalazłam dokładnych informacje ale widziałam jak ktoś skomentował. Dosłownie identycznie jak czkawka. !!! Jest na górze koło pępka plecami i mogę wyczuć go doskonale, dotykalam dwoma paluszkami i tak "czkawka" trwała ok 1,5 minuty.

......:::::::::18t. i 2d::::::::.........
 
Ale naskrobałyscie.Zaraz bede nadrabiac tylko obiad zjem i przejdzie mi bol glowy..

Mam pytanko tylko nie wiem jak to opisac.Macie czasem tak jakby przeszywal Was prąd/kłucie w cipce?:p kurde lezalam teraz i ani sie ulozyc ani nic bo takie dziwne cos mnie przeszywalo i trwalo sekunde i tak jakis czas

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
O mamo.... Byłam pewna ze moje dziecko miało właśnie czkawke !!! Ale przeczytałam na necie że jeszcze nie to... Ze niby mały, tzn. Nie znalazłam dokładnych informacje ale widziałam jak ktoś skomentował. Dosłownie identycznie jak czkawka. !!! Jest na górze koło pępka plecami i mogę wyczuć go doskonale, dotykalam dwoma paluszkami i tak "czkawka" trwała ok 1,5 minuty.

......:::::::::18t. i 2d::::::::.........
Screenshot_2017-07-13-17-41-02.png


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-07-13-17-41-02.png
    Screenshot_2017-07-13-17-41-02.png
    54,2 KB · Wyświetleń: 376
Ale naskrobałyscie.Zaraz bede nadrabiac tylko obiad zjem i przejdzie mi bol glowy..

Mam pytanko tylko nie wiem jak to opisac.Macie czasem tak jakby przeszywal Was prąd/kłucie w cipce?:p kurde lezalam teraz i ani sie ulozyc ani nic bo takie dziwne cos mnie przeszywalo i trwalo sekunde i tak jakis czas

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak mam hehe ostatnio pytalam o to lekarza bo naczytalam sie ze szyjka sie skraca :D a on sie zasmial jak zmierzyl moja szyjke ktora ma prawie 6 cm :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@gie_er o matko! Czyli to naprawdę była czkawka, tamto co czytałam było z 2003 i pisało że dziecko w tym tyg ma 14 cm.. Taaa... Napewno. Co to masz za aplikację? Zgram sobie

......:::::::::18t. i 2d::::::::.........
 
Do góry