reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@gie_er o matko! Czyli to naprawdę była czkawka, tamto co czytałam było z 2003 i pisało że dziecko w tym tyg ma 14 cm.. Taaa... Napewno. Co to masz za aplikację? Zgram sobie

......:::::::::18t. i 2d::::::::.........
Moze od glowy do pupu bo z nozkami powinno miec jakos 20 albo i wiecej :) moje tez juz mialo czkawke :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny, ale macie tempo, po kilku godzinach nieobecności już tyle do czytania :)
Ja dziś się zastanawiam co by tu zrobić do jedzenia, bo chce mi się coś tylko nie wiem co:/
Milo mi też się czasem coś takiego zdarza i lekarz mówił,że tak może być.
 
Ufff dzieki dziewczyny bo juz sie zaczynalam schizowac:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez bo wszystko mi smakuje a dupa rosnie :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi też i to strasznie, ale u mnie bardzo woda się zbiera i jak tak dalej pójdzie to jakieś leki będę brała ho spuchnietymi jak balon. Wyglądam jak bym z 20kg przytyła

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi też i to strasznie, ale u mnie bardzo woda się zbiera i jak tak dalej pójdzie to jakieś leki będę brała ho spuchnietymi jak balon. Wyglądam jak bym z 20kg przytyła

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja chyba poprostu na urlopie u mamy za duzo jem hehe

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry