reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ooo pycha.!!! Pokaż nam chociaż nacieszymy się...!!! Zrobię za niedługo. raz w życiu robiłam. Było pyszne, miałam do tego sos pomidorowi i sos czosnkowy, bo ja uwielbiam wszytko tam gdzie czosnek ;)!

......:::::::::18t. i 2d::::::::.........
Oj to ja często robie paprykę faszerowaną, mieskiem i ryżem mniam :)
 
U mnie to samo! Tyle że przeprowadzka później.... Może może uda się w październiku ;-)
Właśnie wróciłam z budowy, mamy założony piec i już działa podłogówka, w następnym tygodniu lecimy z łazienkami i podłogami i ścianami ;-)
Oj to masz to samo co ja.. Nie wiem jak ja to wszystko wysprzątam już po wykończeniu. Kurzu strasznie dużo.
 
Mnie dzis cos boli brzuszek chyba to macica jak leże ale tylko na lewym boku to jest oki ale jak zaczynam siedziec albo chodzic to masakra. Nie wiem co z tym zrobic..
 
No i narobiłyście mi ochoty na paprykę, miałam i tak iść na zakupy, to się zaraz zbieram i wiem co jeszcze kupić muszę. :D
Ja też planuję przeprowadzkę we wrześniu więc na razie staram się wstrzymywać zakupowy szał bo później więcej do przenosin będzie. Jedyne co to dostanięte drobiazgi i teraz czekam na paczkę ubranek spod Warszawy od siostry S która ma synka z lutego tego roku, ale to wiadomo no inna sprawa ;)
 
Dziewczyny, od czwartku w Lidlu [emoji16]
Link do: Czwartek, 20.07. - Lidl Polska

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
@chucherko a nie wrzuciłabyś przepisu na grudniówki od kuchni ;) Mi nigdy nie wychodzą :( A zjadłabym taką papryczkę

@Oska305, tak. Za moich pięknych czasów xD Chciałam dodać swoje zdjęcie (ale bez twarzy) bo tamten incognito avatar mnie wkurzał. Tylko takie znalazłam xD Tak przeglądałam te stare zdjęcia i zatęskniło mi się do tamtych czasów... A z drugiej strony to co mam teraz nie zamieniłabym na żadne wspomnienie wstecz. Wtedy nie znałam mojego kochanego Gburka i nie miałam dzieciątka pod serduszkiem <3 Jejjjj jak ja ich kocham... Dopadł mnie dziś przypływ nieograniczonej miłości :D
Cudnie wyglądasz [emoji7]
 
Do góry