reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@DigitalGirl Odpoczywaj i trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze.Ruchy maleństwa do lek na nasze serce ;)
Moją fobią są myszy.Jak byliśmy już blisko przeprowadzki a okazało się,że mamy w domu myszki to nie przyjeżdżałam wcale na budowę do póki się nie złapały.Tak cholernie boje się tych stworzeń.
 
reklama
Dziewczyny ja narazie zrobiłam listę z której mam może z pięć rzeczy. W sierpniu się przeprowadzam i dopiero zacznę wszystko kupować. Nie mam gdzie tego trzymać jak narazie.
U mnie to samo! Tyle że przeprowadzka później.... Może może uda się w październiku ;-)
Właśnie wróciłam z budowy, mamy założony piec i już działa podłogówka, w następnym tygodniu lecimy z łazienkami i podłogami i ścianami ;-)
 
A u mnie dziś golabki :) ale zrobiłysvie mi smak na ogorkowa. ..chyba zrobię jutro chociaż moja Hania nir bardzo lubi...

U nas dziś tez pada i wieje strasznie :) - przy okazji mieszkam ok 50 km pod Wrocławiem :)

Co do kupowania ubranek :) ja czekam teraz do wtorku żeby wiedzieć jaka płeć wtedy zacznę myśleć :₩ ale jak będzie dziewczynka to mam 3 pudła ciuchów niektórych w ogóle nie użytych . ;) ale ogólnie jestem z tych co wola mieć wszystko wcześniej. Ja nie mówię żeby kupować nie wiadomo co ale podstawowe muszą być. Poza tym trzeba wcześniej wyprać w proszku dla dzieci ( ja polecam lovela- sprawdzone przy pierwszym dziecku) i wyprawach poskładać. ... uważam też ze ok 30 tyg trzeba myśleć o walizce do szpitala tzn juz ja nic najlepiej gotowa :) ostatnio tak miałam - byłam gotowa od 30 tyg:):):
Hej a w ktora strone od Wroclawia ? :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Minique! Umarłabym stojąc w miejscu xD Ale Córcię masz najwspanialszą <3 Taka kreatywna głowa. Zakochałam się ^^
Oj żebyś wiedziala ze pomysły ona ma a do tego talent. Panie z przedszkola co chwilę jej prace wysyłają na konkursy. Do tego co chwila sie stroi. Taki np poszła ostatnio na plażę... sama wszystko dobiera i nie da sobie nic powiedziec
 

Załączniki

  • P_20170710_175835_1.jpg
    P_20170710_175835_1.jpg
    459,7 KB · Wyświetleń: 90
U mnie to samo! Tyle że przeprowadzka później.... Może może uda się w październiku ;-)
Właśnie wróciłam z budowy, mamy założony piec i już działa podłogówka, w następnym tygodniu lecimy z łazienkami i podłogami i ścianami ;-)
U mnie remont pewnie skończy się... koniec listopada :D:D Chyba za późno na pierwsze zakupy :)
 
Dziewczyny ja narazie zrobiłam listę z której mam może z pięć rzeczy. W sierpniu się przeprowadzam i dopiero zacznę wszystko kupować. Nie mam gdzie tego trzymać jak narazie.
Tez jeszcze nie wiem gdzie co trzymać... a rzeczy juz napływają... Trochę mnie to zaczyna przytlaczac
 

Załączniki

  • P_20170713_160553_1.jpg
    P_20170713_160553_1.jpg
    323,2 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Musisz jadać takie śniadanie jak w szpitalu dają, wtedy będzie w sam raz[emoji6] zgadzam się chyba tylko z ilością wody.
Zobacz załącznik 814559

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

Musisz jadać takie śniadanie jak w szpitalu dają, wtedy będzie w sam raz[emoji6] zgadzam się chyba tylko z ilością wody.
Zobacz załącznik 814559

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Tia oni dają super przykład :)
 
Do góry