reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Gieer a jak teraz się czujesz? Ustało krwawienie? Na razie nie myśl o długim pobycie w szpitalu. Poczekaj do obchodu - musi przecież się coś wyjaśnić.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Plamienie jest nadal. USG nie ma w planach więc raczej marne szanse, że dowiem się skąd. Pobrali mi krew na morfologię i grupę, mocz i niby mają robić holtera EKG. Jak wyniki będą ok to pójdę do domu.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Powodzenia na wizytach dziewczyny, oby maluszki były grzeczne i dały się zbadać [emoji4]:-)

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@gie_er z powracającym krwawieniem wypuszczą Cię do domu? Bez ustalenia przyczyny? Czy jednak nastawiają się, że to przez skoki ciśnienia pojawia się krwawienie?

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak czy inaczej @gie_er mam nadzieję, że to plaminie to już końcówka i więcej się krwawienie nie powtórzy [emoji6]. Jak będziesz mieć wyniki to daj nam znać [emoji6].

@Rossiczka mam nadzieję, że z pieskiem nic groźnego się nie dzieje i zaraz wróci do zdrowia [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Biedaczysko :( a co się dzieje?

yuudhqvkh0cpri5e.png
No wymioty potem krwiobiegunka A ja już parwo widzę....
Jednak wet powiedział że na 90 procent nie. Ale trzeba sprawdzić.
 
Troche dziwne podejscie maja, jak byla ze mna dziewczyna w szpitalu w 20tyg z krwawieniem, tez nie byla znana przyczyna, ale wyposcili ja dopiero gdy przez cala dobe nie miala juz zadnych plamien. Usg moze nie miala codziennie ale nie bylo mowy o wypusczeniu do domu
Nie wiem czy Wam wczoraj pisałam, ale wieczorem usłyszałam że 18 tydzień to młodziutka ciąża i jakoś się to zakończy. Za chwilę poproszę cudownego lekarza który tutaj jest o rozmowę. Zapytam go co o tym myśli bo ordynator powiedział że na tym etapie ciąży nic nie są w stanie zrobić. Najwyżej poproszę tamtego, żeby mnie w prywatnym gabinecie przyjął i przebadał a holtera EKG też mam załatwione na PZU i nie będę leżeć i się wkurzać że niby człowiek pod opieką a jednak nie

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wymioty potem krwiobiegunka A ja już parwo widzę....
Jednak wet powiedział że na 90 procent nie. Ale trzeba sprawdzić.
O masz... no parwo to raczej u nieszczepionych szczeniaków i jest bardzo charakterystyczne, więc jeśli raczej wykluczył to miejmy nadzieje, że nie to. Przyczyn może być dużo więc szukajcie i daj znać jak się rozwinie sytuacja. Przytul ode mnie [emoji190] [emoji173]

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Nie wiem czy Wam wczoraj pisałam, ale wieczorem usłyszałam że 18 tydzień to młodziutka ciąża i jakoś się to zakończy. Za chwilę poproszę cudownego lekarza który tutaj jest o rozmowę. Zapytam go co o tym myśli bo ordynator powiedział że na tym etapie ciąży nic nie są w stanie zrobić. Najwyżej poproszę tamtego, żeby mnie w prywatnym gabinecie przyjął i przebadał a holtera EKG też mam załatwione na PZU i nie będę leżeć i się wkurzać że niby człowiek pod opieką a jednak nie

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie, leć szukać pomocy gdzie indziej. Niestety u nas najczęściej trzeba zapłacić, żeby zostać jak człowiek potraktowanym... :(

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
reklama
O masz... no parwo to raczej u nieszczepionych szczeniaków i jest bardzo charakterystyczne, więc jeśli raczej wykluczył to miejmy nadzieje, że nie to. Przyczyn może być dużo więc szukajcie i daj znać jak się rozwinie sytuacja. Przytul ode mnie [emoji190] [emoji173]

yuudhqvkh0cpri5e.png
Teraz kroplowka, antybiotyk, nospa coś na zastopowanie krwawienia w jelitach . Plus morfologia , biochemia, kał i test na parwo.
Gorączki nie ma nie jest osowiala. Więc raczej to jakieś ostre zapalenie żołądka etc

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry