reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@gie_er Kurde jak mnie denerwują tacy lekarze, którzy bez diagnozy straszą pacjentki. Nie można mówić swoich podejrzeń dopóki się tego nie potwierdzi...ehh. Często w ten sposób dają dużo niepotrzebnego stresu. My trzymamy kciuki i czekamy na wieści po dzisiejszych badaniach :)
Dużo mamy wizyt dzisiaj. Powodzenia dziewczyny! Pochwalcie się co tam ciekawego widziałyście ;)

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Powiedzenia Dziewczyny na wizytach, za Ciebie @gie_er też cały czas ściskam.

Ja dzisiaj całą noc nie spałam. Mój psiak strasznie się pochorowal. Zaraz do weta jedziemy, modlę się aby.moje.podejrzenia były mylne.... Więc siedzę i becze.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiedzenia Dziewczyny na wizytach, za Ciebie @gie_er też cały czas ściskam.

Ja dzisiaj całą noc nie spałam. Mój psiak strasznie się pochorowal. Zaraz do weta jedziemy, modlę się aby.moje.podejrzenia były mylne.... Więc siedzę i becze.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Zakładam, że masz jakiegoś zaufanego weta w Wawie, ale w Bobrowcu jest fajny wet. My tam z kotełami jeździmy.
 
Powiedzenia Dziewczyny na wizytach, za Ciebie @gie_er też cały czas ściskam.

Ja dzisiaj całą noc nie spałam. Mój psiak strasznie się pochorowal. Zaraz do weta jedziemy, modlę się aby.moje.podejrzenia były mylne.... Więc siedzę i becze.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Biedaczysko :( a co się dzieje?

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Powiedzenia Dziewczyny na wizytach, za Ciebie @gie_er też cały czas ściskam.

Ja dzisiaj całą noc nie spałam. Mój psiak strasznie się pochorowal. Zaraz do weta jedziemy, modlę się aby.moje.podejrzenia były mylne.... Więc siedzę i becze.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Zdrowia dla psiaka..zwierzęta traktujemy jak rodzinę więc wcale się jie dziwię łzom ;( mam nadzieję, że to nic poważnego
 
@Izabela90 udanego podglądania dzieciątka [emoji6], @Millo @Zinc @olka_l miłych badań połówkowych [emoji16] czekamy na piękne zdjęcia maluszków [emoji16]. @Mikado93 mam nadzieję, że ta nowa ginekolog będzie super i już poprowadzi Twoją ciążę do końca [emoji6]. A powiedz jej po prostu prawdę, że Twój gin potraktował Cię źle, nagadał głupot i nie masz ochoty się stresować w ciąży więcej [emoji6].
Za kciuki dziękuję [emoji6] muszę czekać aż do 16 [emoji6] ale ten czas się dziś wlecze [emoji6].

@kosa1212 ja też jeszcze pracuję [emoji6]. Choć ostatnio nie jestem w stanie wysiedzieć więcej niż 6h w biurze.. A dziś ze względu na wizytę (i umówione rzęsy [emoji16]) jestem tylko 4h w pracy [emoji6]. I planuję w jakimś niewielkim wymiarze godzin pracować do końca [emoji6], ale w rodzinnym biznesie inaczej się na to patrzy [emoji6].

@gie_er mam nadzieję, że ordynator będzie konkretniejszy i okaże się, że lekarka wczoraj niepotrzebnie Cię nastraszyła. Trzymam kciuki!

Miłego dnia dziewczyny [emoji16].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry