reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Gieer ja pierdziele!Konował a nie lekarz Ci takie cos powiedział!!!az sie wscieklam!Postaraj się dostac do dobrego lekarza.Zaciskam dalej mocno kciuki!Wszystko bedzie dobrze!!!!!:*Nie ma opcji!!!

Zinc super ze wszystko pięknie i zdrowo:*i gratuluje syneczka!♡

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
gie_er co za ×_#&÷× z tego lekarza!! Jak tak można! Faktycznie...zwiewajcie stamtąd bo tylko krzywdy narobią. Na bank lepiej się Wami zajmą gdzieś indziej..pewnie jak życie znam prywatnie :/ co za kraj

@Zinc gratulacje synka!!! Ale super :)
 
A jakąś diagnostykę obrazową miała? Jak nie jest osowiała to dobry znak :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
Miała rtg i usg. Na rtg czysto na usg stan zapalny jelit duży. Co wiedziałam od rana bo bardzo tkliwe ma
 
@gie_er co oni gadają w tym szpitalu? Powinni jak najdłużej podtrzymywać ciąże a jeśli odpukac juz sie nie daje to w dobrych szpitalach juz 18tygodniowe dziecko starają się ratować inkubatorem. Zresztą nie ma co układać czarnych scenariuszy. Na 100% wszystko będzie dobrze. Dziewczynki sa silniejsze niż chłopcy więc takie krwawienie dla niej to pryszcz.

Powodzenia na wizytach i gratuluje tym które są już po.

Ja dopierobwstalam po 12:00. Mi się dziś spało idealnie. Deszcz dobrze zrobił. Wstałam i stwierdziłam ze według mojej diety to juz w zasadzie czas na obiad... podgrzalam pomidorówka i zjadłam. Tak mi sie popieprzyla ze wczoraj gdy ja jadłam jeszcze w wersji rosołu to potem rzygalam jak kot... jako pomidorowa jest trochę mniej ostra wiec mam nadzieje ze przetrawie
 
Gieer nóż się w kieszeni otwiera! Ehhh trzymam za Was kciuki!
Rosiczka biedny psiak :-( zdrówka dla niego

Kciuki za wizytujące!
Będzie mnie mniej bo mam mamę w domu i całymi dniami latamy . Wczoraj z Zakopca wróciłyśmy dopiero po północy i dzisiaj czuje zmęczenie ale zaraz jedziemy na budowę bo taras mi robią na ogrodzie ;-)
 
Teraz kroplowka, antybiotyk, nospa coś na zastopowanie krwawienia w jelitach . Plus morfologia , biochemia, kał i test na parwo.
Gorączki nie ma nie jest osowiala. Więc raczej to jakieś ostre zapalenie żołądka etc

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
@Rossiczka skupiła się dzisiaj na moich badaniach i nic Ci nie napisałam, przepraszam. Wysyłam Twojemu pieskowi mnóstwo pozytywnej energii, życzę mu szybkiej poprawy i niech będzie dzielny. Dawaj koniecznie znać. Trzymamy kciuki mocno!!! [emoji175][emoji175][emoji175][emoji175]
 
@gie_er słabo mi się zrobiło, kiedy przeczytałam ten tekst. Aż... aż brak mi słów na ten brak kompetencji i empatii. Przecież składali przysięgę ratowania życia. A to taki malutki człowieczej przecież :( Jak tak można... Dużo siły Ci posyłam do walki z tym partactwem -.- Przestaję wierzyć w służbę zdrowia, naprawdę.

@Rossiczka, szybkiego powrotu do zdrowia dla pieska. Wiem jak trudno jest patrzeć na męczarnię ukochanego pupila :( Przytulam mocno!

Wracam właśnie z biocenozy i od endo. Dawka jak zwykle zwiększona. Tym razem do 100 tygodniowo. Ta pogoda mnie wykończy. Raz pada, raz słońce... Dojadę do domku to muszę zjeść coś dobrego, a potem walnę się do łóżka.

@Zinc gratuluję Synka! :* Cmok w brzuś ;)
 
reklama
Szwagierka wczoraj mi oddala pare rzeczy dla dziecka... ciuszki, leżaczek itp... jakoś dziś zamiast mnie to cieszyć to mnie to przytłacza... Nie wiem gdzie to wszystko chować... do tego nadal nie znam płci, ludzie chcą mi oddawać ciuszki i zaczyna sie tego zbierać i zbierać... to jakiś obłęd... to planowane dzieciątko ale dziś mnie jakoś to przytloczylo... jak my sobie damy radę z 3...
 
Do góry