reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@gie_er mam nadzieję że już powoli lepiej, odezwij się jak będziesz mogła bo wszystkie się martwimy
@Izabela90, @Karolcia90 powodzenia na wizytach dziewczyny, oby to był nasz dzień :)
@Millo, @Zinc, @olka_l samych dobrych wieści z połówkowych i nie szalejcie zbytnio, na pewno będzie wszystko dobrze ;)

Kurczę też troszkę się przed dzisiejszym dniem stresuję. Może do połówkowych jeszcze prawie miesiąc ale z racji perspektywy czekającej mnie rozmowy i tak mam mieszane uczucia, oby wszystko się powiodło... Nie wiem jak to będzie bo ta pani dr jest koleżanką mojego byłego gina i teraz może być troszkę ciężko rozmawiać o tym dlaczego zmieniam lekarza. No i oby na kontroli usłyszeć że po tych krwawieniach już wszystko wróciło do normy.

Wszystkim miłego dnia życzę :)
 
reklama
@gie_er mam nadzieję że już powoli lepiej, odezwij się jak będziesz mogła bo wszystkie się martwimy
@Izabela90, @Karolcia90 powodzenia na wizytach dziewczyny, oby to był nasz dzień :)
@Millo, @Zinc, @olka_l samych dobrych wieści z połówkowych i nie szalejcie zbytnio, na pewno będzie wszystko dobrze ;)

Kurczę też troszkę się przed dzisiejszym dniem stresuję. Może do połówkowych jeszcze prawie miesiąc ale z racji perspektywy czekającej mnie rozmowy i tak mam mieszane uczucia, oby wszystko się powiodło... Nie wiem jak to będzie bo ta pani dr jest koleżanką mojego byłego gina i teraz może być troszkę ciężko rozmawiać o tym dlaczego zmieniam lekarza. No i oby na kontroli usłyszeć że po tych krwawieniach już wszystko wróciło do normy.

Wszystkim miłego dnia życzę :)
Nie martw się na zapas :) na pewno wszystko przebiegnie pomyślnie:)
 
U nas dziś znów upal. Zjemy śniadanie i jedziemy do Serocka nad wodę. Muszę sobie skolowac jakiś parasol bo ja nie mogę się wygrzewac na słońcu ze względu na.te zastrzyki rozrzedzajace krew :/
 
Mikado trzymam kciuki by wizyta odbyla sie po Twojej mysli:*
Carlar zazdroszcze pogody:)u nas lipson

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny.

@gie_er trzymam kciuki z całej siły!
Druga ręka zaciśnięta za wszystkie dzisiaj wizytujące.
Ja też jakaś ciężką noc miałam. Obudziłam się po 3 i o 5 jeszcze nie spałam. Zasnęłam i 6.03 budzik bo do pracy. Sny miałam dojechane, duszno mi było. Łucja ze mną spała.

W piątek miałam wizytę kontrolną ale jakoś nie miałam możliwości opowiedzieć bo na forum ciągle coś:(.
Wizyta kontrolna a na 25.VII usg połówkowe. Okazało się, ze ta moja gulka to faktycznie przepuklina pępkowa i w ciąży nic z tym nie zrobię ( zakaz dźwigania mam). Wyniki w porządku,ciśnienie ok waga przez ostatni miesiąc + 1kg. Mówię do lekarza, że usg połówkowe umówiłam u Niego na 25-go i, że przyjdę z Mężem i Córką. A on, super ale w takim razie dziś też zrobimy usg, żeby wady wykluczyć bo jak "cos" to zawsze będzie wiadomo wcześniej, poza tym w przyszłych okolicznościach jak mógłby przekazać, że coś niepokoi. Zbadał Dzidziulkę dokładnie, wszystko w porządku. A na koniec powiedział, że będzie Chłop. Jestem prze szczęśliwa, Mąż szaleje z radości a Łucja, która marzyła o siostrze jak się dowiedziała zaczęła płakać i śmiać się na przemian,ze własnie Braciszek Jej się marzył i teraz będą dwie drużyny po dwie osoby.Mama i ona, tata i brat. Ale całowała brzuszek. Mąż już na zakupach dał upust radości. Prawie cała wyprawkę na 56 i 62 skompletował:)
 
Mikado trzymam kciuki by wizyta odbyla sie po Twojej mysli:*
Carlar zazdroszcze pogody:)u nas lipson

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Od południa ma być marnie także ja to bym wgl nie jechała bo nie wiadomo co nas tam zastanie ale juz Bartuś się nakręcił wiec pojedziemy, zobaczymy :)
 
Denerwuję się bo od połowy maja nie miałam usg... No pomijając ten szpital w sobotę. Ale też baaaardzo się cieszę że to wreszcie ten dzień na który tak czekałam. Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze i dowiem się wreszcie jaka płeć! [emoji3]
Kochana to chyba już tylko my pracujemy dobrze że wszystko zakończyło się dobrze. Kazimierz uwielbiam [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@gie_er trzymam kciuki, że po obchodzi wyjaśni się wszystko [emoji9]

Dziewczyny powodzenia na wizytach [emoji2]

U nas dziś brak pogody ale dla mnie to dobrze. Moje ramiona muszą odpocząć od slonca. W nocy spać nie moglam.
Brzuch mi chyba urósł. Tak patrzę w lustro i jakoś większy jest [emoji38][emoji38]



m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
1499756263-aaaaaa.jpeg
my sie jeszcze z frankiem wylegujemy bo deszcz leje a mama w pracy. Chyba zbiore sie niedlugo i skocze kupic jakies pierwsze ubranka dla mojego robaczka :) trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi umknęło jakoś wiec zapytam... u Was będzie dziewczynka tak?
 
Do góry