reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Nie wiem czy Wam wczoraj pisałam, ale wieczorem usłyszałam że 18 tydzień to młodziutka ciąża i jakoś się to zakończy. Za chwilę poproszę cudownego lekarza który tutaj jest o rozmowę. Zapytam go co o tym myśli bo ordynator powiedział że na tym etapie ciąży nic nie są w stanie zrobić. Najwyżej poproszę tamtego, żeby mnie w prywatnym gabinecie przyjął i przebadał a holtera EKG też mam załatwione na PZU i nie będę leżeć i się wkurzać że niby człowiek pod opieką a jednak nie

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
"Jakos się to zakonczy"?! Ja pierdziele!!! Ich zadaniem jest ratowanie kuzwa noooo! To jest mały człowiek nosz kurna! Płakać mi się chce. @gie_er jedz szukaj innego lekarza. Trzymaj się kochana, jesteśmy z Tobą myslami. Gdybym mogła Ci jakoś pomóc Boże drogi... ŚCISKAM Cię mocno i przesyłam całą siłę jaką tylko mogę. Jesteś silna i Malutka też, dacie radę :*
 
reklama
No kurcze wkurza mnie takie podejście lekarzy, nie wazne jaki tydzien, powinni walczyc o ciaze, to jest mala istota. Co za szpital, faktycznie jak maja nic nie robic to musisz podzialac sama i poszukac dobrej opieki. Trzmaj sie cieplutko, to krwawienie chociaz minelo?
Wczoraj koło 15 już były tylko beżowe plamienia koło 21 już żywą krwią, o 23 się ze mnie lało, od rana lepiej jak mąż siedział ze mną od 8 do 10 to byłam przy nim taka spokojna, że ciśnienie miałam 120/70 i plamienie prawie całkiem minęło. Jedyne co to pakują we mnie dużo progesteronu bo od wczoraj od 18 dostałam już 2x dupka i 4x luteine

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach i badaniach połówkowych ;)Trzymam kciuki
@pieszczoszka1988 Duża dziewczyna już ;)Ja też bym chciała rodzić naturalnie,ale przez to przodujące łożysko to nie wiem jak będzie.
@Zinc Najważniejsze,że wszystko się dobrze skończyło.;)
@Rossiczka Zdrowia dla pieska.Mam nadzieje,że będzie wszystko ok.
@gie_er Boże tych lekarzy to w kosmos wystrzelić. Jak oni mogą Cię wypuścić ze szpitala jak jest krwawienie.Szukaj pomocy gdzie indziej..może ktoś normalny się trafi.
 
@gie_er jak się cieszę że już lepiej, wiedziałam że tak będzie! [emoji3]

A ja już po połówkowym! [emoji4] lekarz badał mnie przez 30min, bardzo dokładnie, super doktor bo wszystko wyjaśnia a dodatkowo zagadywał nas o inne sprawy typu np czym się zajmujemy, opowiadał też o różnych ciekawych swoich historiach, i dzięki temu mogliśmy się wyluzować bo byliśmy strasznie spięci [emoji6] w skrócie: wszystko jest Ok, termin przesunął mi się z powrotem z 28go lutego na 2-go grudnia. Dzidziuś mi wszystko na swoim miejscu a między nóżkami ma jajuńka! [emoji3] na 80% chłopak! Czyli tak jak obydwoje przeczuwaliśmy [emoji4]
 
@gie_er jak się cieszę że już lepiej, wiedziałam że tak będzie! [emoji3]

A ja już po połówkowym! [emoji4] lekarz badał mnie przez 30min, bardzo dokładnie, super doktor bo wszystko wyjaśnia a dodatkowo zagadywał nas o inne sprawy typu np czym się zajmujemy, opowiadał też o różnych ciekawych swoich historiach, i dzięki temu mogliśmy się wyluzować bo byliśmy strasznie spięci [emoji6] w skrócie: wszystko jest Ok, termin przesunął mi się z powrotem z 28go lutego na 2-go grudnia. Dzidziuś mi wszystko na swoim miejscu a między nóżkami ma jajuńka! [emoji3] na 80% chłopak! Czyli tak jak obydwoje przeczuwaliśmy [emoji4]
Listopada Chyba hehe

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Rossiczka mam nadzieję, że badania nie wykażą niczego groźnego..

@gie_er a nie ma możliwości, że jakieś naczynko nie wytrzymuje po prostu wysokiego ciśnienia i przez to leje się krew?

@Angella210 ale łożysko może Ci się jeszcze podnieść i wtedy poród naturalny wchodzi w grę [emoji6].

@Zinc ten luty [emoji23][emoji23] pewnie jakaś autokorekta ale się zaśmiałam aż [emoji23]. A to nie jest tak, że termin to usg genetycznego z 12 tyg już się nie powinien przesuwać? Że potem już dziecko rośnie wg predyspozycji genetycznych i to mogłoby zaburzać odpowiednie ustalenie terminu? Gratuluję syna [emoji16].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach i badaniach połówkowych ;)Trzymam kciuki
@pieszczoszka1988 Duża dziewczyna już ;)Ja też bym chciała rodzić naturalnie,ale przez to przodujące łożysko to nie wiem jak będzie.
@Zinc Najważniejsze,że wszystko się dobrze skończyło.;)
@Rossiczka Zdrowia dla pieska.Mam nadzieje,że będzie wszystko ok.
@gie_er Boże tych lekarzy to w kosmos wystrzelić. Jak oni mogą Cię wypuścić ze szpitala jak jest krwawienie.Szukaj pomocy gdzie indziej..może ktoś normalny się trafi.
mi o łożysku napisali : przednia ściana nisko czy to tez przodujące ? ale chyba nie bo o cc nie mówili nic.
Ja prawie cała noc nie spałam :/ nie umiałam za cholere zasnąć .
Gier kochana wiem,że to nie jest łatwe ale musisz się uspokoić i starać się myśleć pozytywnie !
Rossiczka zdrówka dla pieska :* u nas były takie objawy jak pies miał draśnięte jelito od kości
 
@Rossiczka mam nadzieję, że badania nie wykażą niczego groźnego..

@gie_er a nie ma możliwości, że jakieś naczynko nie wytrzymuje po prostu wysokiego ciśnienia i przez to leje się krew?

@Angella210 ale łożysko może Ci się jeszcze podnieść i wtedy poród naturalny wchodzi w grę [emoji6].

@Zinc ten luty [emoji23][emoji23] pewnie jakaś autokorekta ale się zaśmiałam aż [emoji23]. A to nie jest tak, że termin to usg genetycznego z 12 tyg już się nie powinien przesuwać? Że potem już dziecko rośnie wg predyspozycji genetycznych i to mogłoby zaburzać odpowiednie ustalenie terminu? Gratuluję syna [emoji16].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Termin 28 listopad [emoji3] miałam stwierdzonych na usg prenatalnym w 13tym tyg. Lekarz powiedział że 4dni to żadna różnica, poza tym termin jest ustalany na podstawie statystyki, doprecyzowuje się w trakcie ciąży. A i tak potem może być inaczej. [emoji4]
 
@gie_er trzymam za Was ciągle kciuki i nie mogę przez tą o tobie myśleć. Wierzę że zrobisz wszystko co w twojej mocy żeby wyjaśnić sytuację :*

@Rossiczka wszystkiego najlepszego dla pieska oby szybko stanął na nogi !

Dziewczyny gratuluję super wieści z badań :-)

Nie wiem co pisać brak sił....
 
reklama
Teraz kroplowka, antybiotyk, nospa coś na zastopowanie krwawienia w jelitach . Plus morfologia , biochemia, kał i test na parwo.
Gorączki nie ma nie jest osowiala. Więc raczej to jakieś ostre zapalenie żołądka etc

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
A jakąś diagnostykę obrazową miała? Jak nie jest osowiała to dobry znak :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Do góry