reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Na zdjęciu aż tak nie widać ale ja to czerwona jestem [emoji29][emoji29][emoji29]
1499708621-aaaaaa.jpeg


m3sx3e3k25iia4nv.png
Ja juz bym sie kąpala w śmietanie albo w jakims zimnym kefirze :* jasna karnacja to moje przeklenstwo czesto koncze czerwona. Wg to dzien dobry albo i zly bo czuje sie dzisiaj beznadziejnie brzydko i grubo...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@blair_90 skocz do apteki albo jakiejś drogerii po coś chłodzącego po opalaniu. Chociaż na trochę Ci pomoże..
Ja to się tylko tak "opalam" więc jeśli wystawiam się na słońce to w standardzie u mnie występuje filtr przynajmniej 30 i potem balsamy lub żele chłodzące..

Dziewczyny, jeśli któraś ma chwilę zwątpienia odnośnie swojego samopoczucia to czytać to co @CarlaR napisała. Bardzo dobrze napisane [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :) Wpadłam zdać relację z wizyty. Wszystko git. Maks dużo urósł - waży już 250g :) i zrobił się mocno ruchliwy, co zresztą czuję :D Fotek nie mam, bo nie było jak go ładnie ująć. Połówkowe za miesiąc, ale obejrzeliśmy wszystkie narządy - są i większych wad nie widać :) Łożysko już się przesunęło daleko od szyjki więc nie ma już żadnego ryzyka przodowania. A przytyłam 1kg przez ten miesiąc więc też jestem zadowolona. Także bardzo miłe zakończenie dnia mieliśmy :) Jutro mnie czeka pieczenie tortu, a dzisiaj powoli się kładę bo coś mnie głowa boli od kilku godzin.

@gie_er Cieszę się, że krwawienie ustaje i z małą wszystko dobrze. Mam nadzieję, że to ostatni taki incydent na naszym forum :)


yuudhqvkh0cpri5e.png
 
reklama
I znowu się zaczyna [emoji24] znowu żywa krew, ja już nie chcę [emoji24]:'(

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry