reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

U mnie mąż na urlopie od dzis 2 tyg takze ffajnie:) uwielbiam jak jest w domu i jesteśmy wszyscy razem. Dziś mamy piękna pogodę, czuję się bardzo dobrze (ODPUKAC). Właśnie pochłonęłam obiad i leżę, a Maluszek ma chyba czkawkę :)
 
reklama
Ja właśnie skonczylam klientki ;) dolaczam sie do narzekan na ZUS. Nie dostalam pieniędzy chociaż miałam 9.06, liczylam ze dzisiaj dostane. Pewnie zapłacą mi na ostatni dzień zwolnienia ehh a znajoma na urlopie wiec nie było komu popchnąć mi wypłaty..

p19uflw1nv024jhl.png
Ja dostałam w czwartek takze byłam zaskoczona bo się naczytalam że poczekam długo:) Nastawilam się na to długie czekanie a tu supriseeee mi zrobili :)
 
@gie_er trzymaj się tam.. Wszystko będzie dobrze. Najważniejsze, że krwawienie przeszło, a Ty jesteś pod opieką.
@Brzuchatka2017 ja sie właśnie tak czuję. Do tego zaczynamy mieć problemy z pieniędzmi przez to wykończenie mieszkania i napięta atmosfera. Nie wystarczy nam kasy na wszystko. Wczoraj mąż poszedł spać, a ja płakałam do 1 w nocy na balkonie, bo spać nie mogłam. Właśnie przez to, że czuję się taka bezużyteczna.
 
@gie_er trzymaj się tam.. Wszystko będzie dobrze. Najważniejsze, że krwawienie przeszło, a Ty jesteś pod opieką.
@Brzuchatka2017 ja sie właśnie tak czuję. Do tego zaczynamy mieć problemy z pieniędzmi przez to wykończenie mieszkania i napięta atmosfera. Nie wystarczy nam kasy na wszystko. Wczoraj mąż poszedł spać, a ja płakałam do 1 w nocy na balkonie, bo spać nie mogłam. Właśnie przez to, że czuję się taka bezużyteczna.
Jaka bezużyteczna? Kochana bardziej niż w tej chwili kobieta być użyteczna nie może (przepraszam za takie przedmiotowe okreslenie) Nosisz w sobie nowe życie, Twoj organizm i psychika pracuja zawzięcie 24 godz na dobę. Nie możesz czuć się bezuzyteczna,rozumiesz??? Tworzysz tą pracą coś najcudowniejszego i nieporównywalnego do niczego innego. Tulę się mocno cudna kobieto! Nie smuć się :*
 
Ostatnia edycja:
Jaka bezużyteczna? Kochana bardziej niż w tej chwili kobieta być użyteczna nie może (przepraszam za takie przedmiotowe okreslenie) Nosisz w sobie nowe życie, Twoj organizm i psychika pracuja 24 godz na dobę. Nie możesz czuć się bezuzyteczna,rozumiesz??? Tworzysz tą pracą coś najcudowniejszego i nieporównywalnego do niczego innego. Tulę się mocno cudna kobieto! Nie smuć się :*
Dziękuję, pięknie to napisałaś :)
 
reklama
Do góry