reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja walczę z chętką na szynkowe wiejskie ziemniaczki ^^ Leżą w szafce i kuuuuszą. Ale jestem dzielna :D No i Mąż przywiózł mi to cud monte ;D Zaraz spałaszuję, hihihi ;) Też mam ostatnio słabsze dni. Mimo to odciągam te myśli, bo z drugiej strony wiem że pomimo problemów z kasą i tak sobie poradzimy bo nie mamy innego wyjścia ;) Narazie myślę o Młodym. I o tym żeby Mu było dobrze tam w środku. :)

Dziś pojedliśmy placuszków z jabłuszkami. Posmażyłam troszkę. Dobre wyszły ;) Tym razem dodałam szczyptę cynamonu i tak fajnie się złamały smakiem :)
 
Ja walczę z chętką na szynkowe wiejskie ziemniaczki ^^ Leżą w szafce i kuuuuszą. Ale jestem dzielna :D No i Mąż przywiózł mi to cud monte ;D Zaraz spałaszuję, hihihi ;) Też mam ostatnio słabsze dni. Mimo to odciągam te myśli, bo z drugiej strony wiem że pomimo problemów z kasą i tak sobie poradzimy bo nie mamy innego wyjścia ;) Narazie myślę o Młodym. I o tym żeby Mu było dobrze tam w środku. :)

Dziś pojedliśmy placuszków z jabłuszkami. Posmażyłam troszkę. Dobre wyszły ;) Tym razem dodałam szczyptę cynamonu i tak fajnie się złamały smakiem :)
Placuszki jabłuszkowe cudo ale cynamonem to mnie można z domu wygnać;)
 
Ostatnia edycja:
Chyba prowadziłam dziś że sloncem. Tak mnie pieką ręce i twarz. Mam całe czerwone. Nie wiem jak dziś zasnę. Ledwo mogę się ruszyć. A wydawało mi się, że aż tak nie jest gorąco.


m3sx3e3k25iia4nv.png
 
dziewczyny takiego smaka narobiłyście na te placuszki z jabłkami, że plan na jutrzejszy obiadek już mam - dzięki za narobienie ochoty na nie :)
 
@Angella210 dzięki za cynk z lidlem. Ładne te ciuszki. Kupowałam starszemu i powiem Ci że nigdy dziurka nie wyskoczyła i kolory też są super trwałe.

Dziś kupiłam pierwsze śliwki duże . uwielbiam śliwki ale boje się że jak więcej zjem to kołderka będzie lewitować w nocy :p:p
 
Ja tak miałam tak kilka dni temu ale już z czerwonego przechodzi na brąz bo też piekło niesamowicie i żaden balsam nie pomagał. Słoneczko potrafi być zdradliwe
 
reklama
Do góry