reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja nie tyle co na niej śpię co się w nią wtulam. Wkładam między uda jeden koniec i układam tak żeby było miejsce na brzuch. A górny koniec wtulam między cycki i obejmuję ją rękoma. A od tyłu przytula mnie Ł i wtedy śpię na boku bezpieczna jak dziecko. Ł też jest zadowolony bo się nie boi że nas zgniecie ręką w nocy ^^
Ja śpię tj Ty tylko z innym facetem ;)
 
Miałam kolejne USG Polinka ma się dobrze, łożysko powiedzieli, że ok nic złego nie znalazł lekarz, na dopochwowym też. Później badał mnie jeszcze na fotelu to powiedział, że zostało tylko plamienie.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
W takim razie od czego to?
 
@gie_er no to wspaniałe wieści [emoji6]. Oby to plamienia szybko się skończyło i już nigdy się sytuacja nie powtórzyła.

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kochane!
Czy u Was tez ostatnio tak kiepsko z samopoczuciem? U mnie jakas tragedia, czuje sie jakbym miala dola i nic porzadnie nie potrafila ogarnac, dzisiaj sie rozbeczalam jak dziecko i to praktycznie bez powodu..:/ myslalam, ze jak bede miec tyle czasu, to wszystko ponadrabiam, na biezaco bedzie czysto wszedzie, bedzie codziennie pyszny obiad, a ja czasem mam takie dni, ze sie czuje jak borok jakis zupelny :(

@gie_er ale sie musiałaś dziewczyno nastresowac, najwazniejsze, zeze z dzidzia wszystko dobrze, mysle, ze teraz mozesz byc juz spokojna i dobrej mysli, odpoczywaj ;*
 
1499673351-aaaaaa.jpeg

Moje drobne marzenie zostalo spełnione :D hahah

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Jej, ale mi smaka narobilas ;)
 
Hej kochane!
Czy u Was tez ostatnio tak kiepsko z samopoczuciem? U mnie jakas tragedia, czuje sie jakbym miala dola i nic porzadnie nie potrafila ogarnac, dzisiaj sie rozbeczalam jak dziecko i to praktycznie bez powodu..:/ myslalam, ze jak bede miec tyle czasu, to wszystko ponadrabiam, na biezaco bedzie czysto wszedzie, bedzie codziennie pyszny obiad, a ja czasem mam takie dni, ze sie czuje jak borok jakis zupelny :(

@gie_er ale sie musiałaś dziewczyno nastresowac, najwazniejsze, zeze z dzidzia wszystko dobrze, mysle, ze teraz mozesz byc juz spokojna i dobrej mysli, odpoczywaj ;*
Marzę, żeby jutro mnie wypuścili bo dla mnie szpital to koszmar. Jestem taką miękką dupą, że jak pomyślę o nocy bez męża i córki to wyje jak głupia [emoji23]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kochane!
Czy u Was tez ostatnio tak kiepsko z samopoczuciem? U mnie jakas tragedia, czuje sie jakbym miala dola i nic porzadnie nie potrafila ogarnac, dzisiaj sie rozbeczalam jak dziecko i to praktycznie bez powodu..:/ myslalam, ze jak bede miec tyle czasu, to wszystko ponadrabiam, na biezaco bedzie czysto wszedzie, bedzie codziennie pyszny obiad, a ja czasem mam takie dni, ze sie czuje jak borok jakis zupelny :(

@gie_er ale sie musiałaś dziewczyno nastresowac, najwazniejsze, zeze z dzidzia wszystko dobrze, mysle, ze teraz mozesz byc juz spokojna i dobrej mysli, odpoczywaj ;*
Tez myślałam ile to ja rzeczy zrobię jak bede na zwolnieniu a tymczasem nie ogarniam wcale... Ale kiedyś to minie. Przyjdzie dzień i zrobię wszystko. Nie zmuszaj sie bo wlasnie tylko sie zdolujesz.
 
reklama
@gie_er trzymam kciuki, że szybko wrócicie do domu [emoji9]

Staram się Was podczytywac ale nie wszędzie tu jest zasieg.
Mąż wczoraj wrócił do Warszawy i zostałam sama z córką i 15letnia siostrzenica. I jak narazie nie mogę narzekać, no bardzo mi pomaga.

Wróciliśmy z plaży i zaraz jakoś obiad zjemy. Ja dziś chyba że długo na słońcu byłam bo coś słabo się czuje.


1499692139-aaaaaa.jpeg


m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Do góry