reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Kurczę... usg dopiero 28.07... chyba będę ostatnia ktora pozna płeć. Kicham i kicham dzisiaj...
@gie_er A ciśnienie ok? Czy tez wysokie?
Ciśnienie 140/83. Jestem na ginekologii a tu łazienki na korytarzu, muszę cały oddział do nich przejść tyle z mojego leżenia [emoji6] niby USG nic nie wykazało, ale przebąkują o odklejającym się łożysku ( według Pani doktor USG nigdy nie wykazuje odklejania).

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurczę... usg dopiero 28.07... chyba będę ostatnia ktora pozna płeć. Kicham i kicham dzisiaj...
@gie_er A ciśnienie ok? Czy tez wysokie?
Tez mam usg dopiero 28.07 ostatnie miałam pod koniec czerwca . Tyle że znam już płeć . Ale tak się stesknilam za moją córcia ze juz bym chciała ją zobaczyć ;) całe szczęście ze się rusza to wiem ze wszystko z nią jest wporządku ;))

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
powiedzcie mi używa któraś poduszki rogal - C do spania? takiego na którym można się położyc, otulić. Lepszy twardszy czy bardziej miękki?
 
Powiedzcie mi ile trwa badanie połówkowe ?

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystko zależy, od lekarza, sprzętu, tego czy coś zaniepokoi bo jak tak to musi bardziej szczegółowo by wykluczyć inne rzeczy. Ale tak przeciętnie usg z 20 minut

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciśnienie 140/83. Jestem na ginekologii a tu łazienki na korytarzu, muszę cały oddział do nich przejść tyle z mojego leżenia [emoji6] niby USG nic nie wykazało, ale przebąkują o odklejającym się łożysku ( według Pani doktor USG nigdy nie wykazuje odklejania).

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze ze jesteś w szpitalu. Rozmawiałaś o tej łazience? Trzymamy wciąż mocno kciuki. Oby wszystko się obyło bez konsekwencji. Bądźcie silni :*
Aaa.. Mówili Ci już na jak długo zostajesz?? Będziesz jeszcze miała konsultacje czy coś??? Cholera martwię się o Was!
 
Dobrze ze jesteś w szpitalu. Rozmawiałaś o tej łazience? Trzymamy wciąż mocno kciuki. Oby wszystko się obyło bez konsekwencji. Bądźcie silni :*
Aaa.. Mówili Ci już na jak długo zostajesz?? Będziesz jeszcze miała konsultacje czy coś??? Cholera martwię się o Was!
Ginekologiczne mnie badać nie będą bo podobno przy podejrzeniu odklejania łożyska się tego nie robi. Powiedziała, że mam przestać beczeć i grzecznie się położyć, a jak nie będzie świeżego krwawienia to może jutro, albo pojutrze wyjdę. Wolałabym znać przyczynę ehhh niby jak byłam w łazience to przy sikaniu prawie czysto, i na papieże też śladowe ilości.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
powiedzcie mi używa któraś poduszki rogal - C do spania? takiego na którym można się położyc, otulić. Lepszy twardszy czy bardziej miękki?
Ja używam takiej i jest raczej z tych sztywniejszych (twardszych). Jak dla mnie pasuje w zupełności, choć pierwsze noce musiałam się do niej przyzwyczaić. ;) Tyle że może z tym być tzw "jak kto lubi" bo ja jestem przyzwyczajona do spania na twardym. Z powodu kłopotów z kręgosłupem od ponad 10 lat śpię albo na płasko albo na niskiej twardej poduszce ortopedycznej (na czas ciąży zamiana na ten rogal). Przynajmniej w moim przypadku wysokość tej poduszki jest idealna i dobrze podtrzymuje głowę, na żadne dolegliwości nie narzekam, a zdarzały się takie sytuacje na innych "normalnych" poduszkach niestety.
 
Do góry