reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Wiesz, że o tym myślałam? Bo na prawdę jest świetny i w końcu pierwszy raz (mimo że już 19tc) nie czułam się u gina jak intruz, a wręcz przeciwnie bardzo przejął się moją sytuacją. Nawet w połowie mojej wizyty skończył mu się czas pracy, a nie zauważyłam by jakoś wtedy próbował mnie zbyć, za to odwrotnie- jeszcze przeanalizował ze mną wszystko na koniec podsumowując w ten sposób całą wizytę i tłumacząc zalecenia z kartki ;) aż się położne zaczęły śmiać jaka to młodzież pracowita... No ale właśnie w tym kłopot, on jest młodym lekarzem i jeszcze nie przyjmuje tak normalnie w gabinecie. Pracuje głównie na oddziale i pomaga na IP. Więc niestety, choć jestem bardzo zadowolona z wizyty i z tego że w końcu ktoś zamiast mnie zbywać to jeszcze dopytywał, to nie tym razem.
A pytałaś? Bo ten który mi zaczynał prowadzić ciążę, był dopiero w trakcie specjalizacji a przyjmował w jednej przychodni parę godzin w tygodniu.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Mikado93 teraz odpocznij porządnie i uważaj na siebie żeby wszystko się wygoiło :) a w międzyczasie koniecznie poszukaj nowego lekarza, który się wami dobrze zajmie :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Dziewczyny puszczacie kołysanki do brzuszka ? Ja zaczęłam od paru dni mojej niuni puszczać i jak tylko włączę malutka tak zaczyna się ruszać a brzuszek tylko podskakuje:) jak by tańczyła ;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dzisiaj zaczęłam gadać do Maksa i mega na to reaguje :D nawet jak się nie rusza i jest cisza i zacznę do niego mówić to od razu czuję ruchy :) i to jest powtarzalne, więc chyba nie tylko przypadkiem udaje mi się wyczuć moment :D

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Jeju, w głowie się nie mieści, że lekarze przeoczyli łożysko przodujące.
Mój lekarz już na usg I trym mnie uprzedzał, że może się przydarzyć krwawienie właśnie ze względu na położenie łożyska, i aby wtedy na spokojnie podjechać do szpitala ew tylko sprawdzić czy to jest źródło krwawienia. Ile stresu zaoszczędzone gdyby coś się faktycznie zaczęło dziać. Szkoda, że lekarze bez podejścia i kompetencji przyjmują w szpitalach. I tyle twojego stresu!

A ja dziś odebrałam wyniki cytoligii, i ku mojemu zaskoczeniu po raz pierwszy mam grupę I. Zawsze było II. Miłe zaskoczenie na koniec dnia.
 
Mikado uff całe szczęście że lekarz dobrze Was zbadał. Odpoczywaj dużo i zero stresu!
Tusiaczek super ze wizyta ok! Dzieciaczki już duże ;-) ekstra!

Ja zaraz muszę zacząć pakować mojego syna, bo jutro wyjeżdżają z mężem do Hiszpanii na obóz sportowy, a że jest po ej operacji dlatego mój Ł z nim jedzie. Ja zostaje na 9 dni sama i już w niedzielę przyjeżdża moja mama i w poniedziałek jedziemy na cały dzień do Zakopanego i coś jeszcze powymyslamy żeby się nie nudzić, na szczęście moja mama jest taka żywa i energiczna (mam o po niej) ze lubi łazić po galeriach, po kinach ip id... no i będziemy śmigać ;-)

Pytanie: co w ciąży można na opryszczkę na ustach????
 
Raz jeszcze dziewczyny dzięki za całe to wsparcie. :D
Ja już po późniejszym obiedzie i teraz mam popołudnie ze swoją poduszką ciążową i kocykiem. Miałam inne plany na ten weekend ale nie wypali raczej i odpoczywam zgodnie z zaleceniami. ;)
@gie_er Jakoś tak w trakcie rozmowy wyszło, że niestety ale nie i jedynie w szpitalu pracuje (nawet jak go z ciekawości na necie szukałam to nie znalazłam).
@tusiaczzek1988 Gratulacje zdrowych maluszków :)
@JaneHeart U mojego małego jest całkiem odwrotnie, jak za bardzo szaleje, to albo dotknę w tym miejscu brzucha albo właśnie zagadam do niego cokolwiek i nagle spokój. :) Przynajmniej na chwilę bo za minutę, dwie znów szaleje.
@MagMag Sama jak dziś usłyszałam to z niedowierzaniem na lekarza patrzyłam. Chyba się zorientował bo na moje spojrzenie zaczął mi tłumaczyć i pokazywać gdzie co jest. No i łożysko faktycznie sięgało prawie ujścia szyjki, góra centymetr wyżej było nie więcej.

Aha, zapomniałam się pochwalić. Mały już ma 280g i wymiarami wpada w końcówkę 20tc, mimo że z OM dziś zaczęliśmy 19tc. No i lekarz mi dziś potwierdził, że to co uważałam za ruchy nimi są bo jednocześnie czułam i widziałam na ekranie, więc kolejne gadanie mojego byłego gina można między bajki wsadzić. :p
 
reklama
Do góry