reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

u mnie się zrobiło ciężkie powietrze... Muszę iść po dzieci do przedszkola a najchętniej wtuliłabym głowę w podusię i poszła spać... ale kryzys...
 
reklama
Te sklepowe sery w typie feta nie maja nic wspólnego z prawdziwa feta. Ale też bym tego nie jadła że względu na wysoki poziom przetworzenia i niezdrowe składniki :-/
Nie wiem, ja mam w swojej diecie Od zawsze ser feta , kupuje ten mlekovity tam mleko sól i regulator kwasowości. Więc skąd trzyskladnikowy nie jest zły. A ma dużo białka i wapnia.
 
A sera feta czasami nie można jeść w ciąży ? Mój ginekolog mi nie pozwolił jeść tego sera

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ma znaczenia jaki typ sera jesz tylko z jakiego mleka jest wyprodukowany. Jeśli w składzie jest mleko pasteryzowane to można w ciąży. Jedynie prawdziwe sery z mleka niepasteryzowanego mogą zawierać bakterie, które mogą być szkodliwe w ciąży, ale gdzieś czytałam że w marketach nawet takich nie sprzedają ;)

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Właśnie dziewczyny jaka metoda robicie rzęsy??
Ja mam swoje bardzo długie gęste i podkręcone.... Tylko szalenie jasne :-( więc i tak zawsze maluje. Powoli to malowanie zaczyna mnie irytować....henna nie wchodzi w grę - nie znoszę henny na rzekach.
Ja robie 2 do 1. Moja kolezanka 6do1 ale dla mnie to już za dużo. Ja swoje mam slabe krótkie jasne takze dla mnie to zbawienie :)
 
Ja robie 2 do 1. Moja kolezanka 6do1 ale dla mnie to już za dużo. Ja swoje mam slabe krótkie jasne takze dla mnie to zbawienie :)
Wiesz co zazdroszczę Ci :-)
Ja kiedyś robiłam później przestałam bo mi Tobiasz za nie ciągnął [emoji23] chyba pora wrócić bo jednak zawsze ma się świetne oko :-)
 
Właśnie dopiero wyszłam, długo zeszło bo z lekarzem szłam na oddział bo tam mają dobre usg, a i samo badanie krótkie nie było... Troszkę dziwnych rzeczy wyszło ale opowiem jak dotrę do siebie bo bateria mi pada. Ogólnie dostałam luteinę + nospę i powinno przejść, a jeśli nie, to po weekendzie znów gdzieś się udać na kontrolę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wlasnie dopiero wyszłam, dlugo zeszło bo z lekarzem szlam na oddział bo tam mają dobre usg a i samo badanie krótkie nie było... Troszkę dziwnych rzeczy wyszło ale opowiem jak dotrę do siebie bo bateria mi pada. Ogólnie dostałam luteine + nospe i powinno przejść a jeśli nie to po weekendzie znów gdzieś się udać na kontrolę
PS sorry za brak pl znaków ale telefon mi szaleje bo bateria pada
Dobrze że wszystko dokładnie sprawdzili [emoji4] czekamy na więcej informacji

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry