reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Byłam na kontroli, to plamienie znowu z pochwy. Mam ograniczyć pikantne mocno żarcie (wczoraj pizzę z jalapeno robiłam) . Nawet usg mi.nie robił bo od razu znalazł źródło. Policzył sobie 20 złotych tyle co za wypisanie recepty [emoji6] szyjka długa zamknięta, twarda
Nieźle od pikantnego żarcia.. Dobrze, że to taka błachostka :)
 
reklama
@Rossiczka najważniejsze że wiesz i lekarz potwierdził :-) Twój Włoch nieładnie straszy :-D
@doublemummy u mnie podobnie z wyrzutami...wlacza mi się na wieczór... Sprzątanie gotowanie a cały dzień bym spała.
@Millo ale masz męża!!! Chcę takiego!! Mój to mi pieniądze ostatnio dał i mówi kup sobie jakieś sukienki na wyprzedażach heh....
@Maglik na pewno lada moment poczujesz. Ja w tej ciąży (2)poczulam wyraźne ruchy później niż w pierwszej.... Może to wina tego że więcej ważę :-/

Słuchajcie mnie opetala mania malowania paznokci..... Za cholerne mi to nie idzie bo nie umiem równo pomalować, ale maniakalnie próbuje. Em się że mnie śmieje pod nosem.... Matko jedyna.
Walcz :) moje paznokcie są w opłakanym stanie. Muszę się ogarnąć. Zła jestem na siebie strasznie.
 
Reniuszek no czasem Mu sie zdarzy zabłysnąc hihi:D
Ja mam pierwszy raz zrobione paznokcie i tylko ciagle na nie patrze i juz wiem ze bede chodzic na takie przyjemnosci:)
Rossiczka Ty pikantna bestio:)dobrze ze to nic groznego:*


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :) Byłam na poprawce u fryzjera i jest lepiej :)
Pisałam wam ostatnio ,że przepisał mi lekarz antybiotyk na to moje gardło no i troche pomaga ale skończyło
się pieczeniem i obrzękiem miejsca intymnego wrrr wiedziałam ,że tak będzie :( dobrze ,że w poniedziałek
mam ginekologa może coś mi przepisze na to .Jutro ma być pogoda więc jedziemy w góry i zrobimy duszonki mmmmm !!!

Wpadła mi dziś kolejna propozycja imienia : MILENKA :)
Co do snów to ostatnio mam same erotyczne :p
Rossiczka ciesze się ,że cytologa wyszła lepsza :)

Też robiłam rzęsy moim zdaniem najlepsze 1:1 lub 2:1 bo naturalnie ładnie wyglądają :) Raz zrobiłam jakieś 4d i wyglądałam jak
lalka a co druga znajoma mówiła : ładne rzesy ale widać ,że sztuczne ... więc podziękuje za takie :p

Mikado dobrze ,że poszłaś na ip :)
 
Do końca nie wiadomo czy to przez pikantne jednak po rozmowie uznał że to może być przyczyną. Szczerze to teraz jak czułam ruchy a płomienie.mikro to strach był ale umiarkowany. Ostatnio jak cały kibel był w plamach krwi stres był duuuuuuzo większy. Ale nie kojarzę czy wtedy było pikantne dzień wcześniej jedzone czy nie.


@reniuszek pieniądze na sukienki to nie tak źle. Mój dzisiaj stwierdził że o nim oczywiście nie pamiętam bo nic mu nie zamówiłam....
Śmiałam się, że razem poszukamy na zalando to od razu do koszyka dodam mu torebkę jaką bym chciała na urodziny, a ten że mi tylko torebki w głowie. A niedługo się obudzi, że prezentu dla mnie nie ma i będzie.mnie.po galerii gonił w dzień urodzin. Oszalec można

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
o tak tak !!! tego mi się chciało :eek::rofl2::rolleyes:
 

Załączniki

  • 19858550_678152495703654_678717155_n.jpg
    19858550_678152495703654_678717155_n.jpg
    37,1 KB · Wyświetleń: 97
Cześć dziewczyny :) Byłam na poprawce u fryzjera i jest lepiej :)
Pisałam wam ostatnio ,że przepisał mi lekarz antybiotyk na to moje gardło no i troche pomaga ale skończyło
się pieczeniem i obrzękiem miejsca intymnego wrrr wiedziałam ,że tak będzie :( dobrze ,że w poniedziałek
mam ginekologa może coś mi przepisze na to .Jutro ma być pogoda więc jedziemy w góry i zrobimy duszonki mmmmm !!!

Wpadła mi dziś kolejna propozycja imienia : MILENKA :)
Co do snów to ostatnio mam same erotyczne [emoji14]
Rossiczka ciesze się ,że cytologa wyszła lepsza :)

Też robiłam rzęsy moim zdaniem najlepsze 1:1 lub 2:1 bo naturalnie ładnie wyglądają :) Raz zrobiłam jakieś 4d i wyglądałam jak
lalka a co druga znajoma mówiła : ładne rzesy ale widać ,że sztuczne ... więc podziękuje za takie [emoji14]

Mikado dobrze ,że poszłaś na ip :)
Moja siostra rodzi we wrześniu i będzie Milena [emoji4]
 
@Rossiczka fotelikowy fanatyku, chciałam Ci przekazać, że właśnie dziś kupiłam Nadii nowy fotelik, mimo, że ostatnimi czasy jeździła tylko na podkładce ze starego.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo się cieszę, jestem dumna z Twojej decyzji ! Buziaki

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No w końcu! Poczułam ruchy! Mój Ł też czuł jak dzidziuś bryka , super uczucie ;-) już jestem spokojna :-)
Doublemummy to się narobiło, nie potrzebne spięcia - a miał być fajny wieczór ;-)
Rzęsy miałam w tamtym roku, fajna sprawa na wakacje, tylko żal później jak są takie krociutkie albo trzeba robić na okrągło :-)
Chłopaki spakowani , pobudka o 5 rano a o 6 ich wiozę na zbiórkę i papa ;-)
Spokojnej nocy ;-)
 
Do góry