reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Mikado93
Dobrze, że wszystko sprawdzone.

Ja wróciłam z paznokci miałam się pakować ale położyłam się na chwilę i spałam prawie 2godziny. Więc dziś na obiad pizza hut właśnie zamówiłam.
Zjem i w końcu biorę się na pakowanie.

Ja rzęsy nosiłam teraz jakoś nie mam kiedy się umówić. Ale może jak wrócę to się zapisze :D



m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
@Mikado93
Dobrze, że wszystko sprawdzone.

Ja wróciłam z paznokci miałam się pakować ale położyłam się na chwilę i spałam prawie 2godziny. Więc dziś na obiad pizza hut właśnie zamówiłam.
Zjem i w końcu biorę się na pakowanie.

Ja rzęsy nosiłam teraz jakoś nie mam kiedy się umówić. Ale może jak wrócę to się zapisze :D



m3sx3e3k25iia4nv.png
A ja dziś jak leżałam te półtorej godz tak plackiem to pierwszy raz czułam dyskomfort. Jakby mi cała macica chciała podjechać ppd gardło. Uciskalo mnie i ciężko bylo mi momentami oddychać także bede musiała coś wykombinowac bo nastepnym razem z jeszcze wiekszym brzuszkiem na bank nie dam rady tak wylezec. :(
 
Ogólnie wczoraj w wojewódzkim ten lekarz był tak samo rozgarnięty jak i mój prawie. Zarówno mi twierdził jak i napisał w wypisie, że z łożyskiem wszystko w porządku i jest wysoko na przedniej ścianie umiejscowione. Ciekawe, że dziś już się okazało że prawdopodobnie miałam łożysko przodujące i ani gin prowadzący ani ten z wczoraj (patrząc na to łożysko przez 15min) nie zauważyli tego... Na szczęście już się ono unosi ale wciąż jest bardzo blisko szyjki i na tym obszarze pomiędzy szyjką a łożyskiem widać było ślad po krwawieniu i jeszcze resztę krwi. Żeby było ciekawiej jak nic łożysko jest na tylnej ściance, także już się całkiem komuś strony pomyliły. Ten dzisiejszy lekarz patrzył na kartki z wczoraj z niedowierzaniem. No i też stwierdził, że wczoraj były wskazania do hospitalizacji, dziś już lepiej więc nie koniecznie. Przepisał luteinę 2x1tab i nospę 3x2tab i powiedział żeby stawić się na kontrolę na IP jeśli do niedzieli nie przejdzie, a jak się powtórzy sytuacja z wczoraj to natychmiast do szpitala i powiedzieć na czym stoję z łożyskiem. Ból dzisiejszy też może być spowodowany tym łożyskiem albo... Piotrusia głową ;) bo jak to lekarz podczas usg stwierdził, nie wiadomo po co już się ciśnie główką do szyjki (na szczęście pokazał mi na usg, że szyjka dobrze zamknięta i ma ponad 3cm więc tu problemu nie ma, a wczoraj było zwalane na szyjkę) i przez to też może naciskać na te miejsce po krwawieniu. W ogóle mały dziś nie chciał współpracować mimo już na głos wypowiadanych próśb przez lekarza, łobuziak jeden :D
 
A może warto tego lekarza wybrać jako prowadzącego ? Skoro jest dokładny i znalazł przyczynę :) dobrze, ze wiesz co sie dzieje :)

p19uflw1nv024jhl.png
Wiesz, że o tym myślałam? Bo na prawdę jest świetny i w końcu pierwszy raz (mimo że już 19tc) nie czułam się u gina jak intruz, a wręcz przeciwnie bardzo przejął się moją sytuacją. Nawet w połowie mojej wizyty skończył mu się czas pracy, a nie zauważyłam by jakoś wtedy próbował mnie zbyć, za to odwrotnie- jeszcze przeanalizował ze mną wszystko na koniec podsumowując w ten sposób całą wizytę i tłumacząc zalecenia z kartki ;) aż się położne zaczęły śmiać jaka to młodzież pracowita... No ale właśnie w tym kłopot, on jest młodym lekarzem i jeszcze nie przyjmuje tak normalnie w gabinecie. Pracuje głównie na oddziale i pomaga na IP. Więc niestety, choć jestem bardzo zadowolona z wizyty i z tego że w końcu ktoś zamiast mnie zbywać to jeszcze dopytywał, to nie tym razem.
 
Ogólnie wczoraj w wojewódzkim ten lekarz był tak samo rozgarnięty jak i mój prawie. Zarówno mi twierdził jak i napisał w wypisie, że z łożyskiem wszystko w porządku i jest wysoko na przedniej ścianie umiejscowione. Ciekawe, że dziś już się okazało że prawdopodobnie miałam łożysko przodujące i ani gin prowadzący ani ten z wczoraj (patrząc na to łożysko przez 15min) nie zauważyli tego... Na szczęście już się ono unosi ale wciąż jest bardzo blisko szyjki i na tym obszarze pomiędzy szyjką a łożyskiem widać było ślad po krwawieniu i jeszcze resztę krwi. Żeby było ciekawiej jak nic łożysko jest na tylnej ściance, także już się całkiem komuś strony pomyliły. Ten dzisiejszy lekarz patrzył na kartki z wczoraj z niedowierzaniem. No i też stwierdził, że wczoraj były wskazania do hospitalizacji, dziś już lepiej więc nie koniecznie. Przepisał luteinę 2x1tab i nospę 3x2tab i powiedział żeby stawić się na kontrolę na IP jeśli do niedzieli nie przejdzie, a jak się powtórzy sytuacja z wczoraj to natychmiast do szpitala i powiedzieć na czym stoję z łożyskiem. Ból dzisiejszy też może być spowodowany tym łożyskiem albo... Piotrusia głową ;) bo jak to lekarz podczas usg stwierdził, nie wiadomo po co już się ciśnie główką do szyjki (na szczęście pokazał mi na usg, że szyjka dobrze zamknięta i ma ponad 3cm więc tu problemu nie ma, a wczoraj było zwalane na szyjkę) i przez to też może naciskać na te miejsce po krwawieniu. W ogóle mały dziś nie chciał współpracować mimo już na głos wypowiadanych próśb przez lekarza, łobuziak jeden :D
Kochana całe szczęście udało się znaleźć przyczynę. Odpoczywajcie teraz z Piotrusiem. Miłego :*
 
Dziewczyny puszczacie kołysanki do brzuszka ? Ja zaczęłam od paru dni mojej niuni puszczać i jak tylko włączę malutka tak zaczyna się ruszać a brzuszek tylko podskakuje:) jak by tańczyła ;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mikado93 tak bardzo się cieszę że wszystko zostało wyjaśnione i że trafiłaś na super lekarza. Teraz wypoczywaj. Oby się już nie powtórzyło

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeju czy tylko ja odnosze pewne wrażenie???

Dziewczyny wybaczcie, ale zapytałam o metodę a o żadnej z nich nie mam bladego pojęcia :-D
Chyba zapisze się i skonsultuje z kosmetyczka :-)
 
reklama
@Mikado93 dobrze że poszłaś jednak i trafiłaś na takiego lekarza. Odpoczywaj teraz dużo i napewno Ci się to łożysko podniesie. Na całą sytuację brak słów jeśli chodzi o obu cudownych fachowców na których trafiłaś. ☹
 
Do góry