reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@doublemummy @reniuszek ja zawsze robiłam 3-4d. W takich zgrabnych kępkach [emoji6]. Nie za długie i z naturalnym podkręceniem. Sama mam rude brwi i rzęsy więc jak nie mam henna to wyglądam jakbym nie miała tam żadnych włosków [emoji12]. Henne od dobrych kilku lat stosuję, ale od kiedy miałam przedłużone rzęsy to mi łyso nawet z henną [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dzisiaj cale szczescie gotowac obiadu nie musze. Mama wczoraj sie o nas zatroszczyla i mam duszonki jeszcze na dzisiaj. Za to chodzila za mna salatka grecka i soboe zrobilam na przekaske, tzn najbardziej to smaka mialam na ser, warzywa to tulko dodatek:)Zobacz załącznik 813766
Oczywiście co chwilę zagladam i czekam na dobre wiadomosci, az telefon mi sie rozladowal..
A sera feta czasami nie można jeść w ciąży ? Mój ginekolog mi nie pozwolił jeść tego sera

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po co sałatka, ja całymi dniami same ogórki malosolne jem ha ha :D

p19uflw1nv024jhl.png
Same małosolne tak mi nie smakują jak ta sałatka.... :)
 
reklama
Te sklepowe sery w typie feta nie maja nic wspólnego z prawdziwa feta. Ale też bym tego nie jadła że względu na wysoki poziom przetworzenia i niezdrowe składniki :-/
 
Do góry