reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@maja1987 super wizyty ;)

@Zinc o jej, to szybkiego powrotu do zdrowia. Ja podczas ciąży w listopadzi miałam opryszczkę warg sromowych o_O też nie wiadomo skąd ^^ To się chyba z powietrza bierze, no bo skąd? ;)

@reniuszek, wooow ^^ Ja dziś też taki miałam sen, kiedy zasnęłam po "włożeniu dziecka" z powrotem, hihihihi. Też to lubię. Tylko bez finału niestety :( To ten brak zęba wciąż Ci nieźle musi dawać w tyłek skoro śni Ci się dentysta... Biedna moja <tuli>

@Millo, hahahaja you made my day! :D

@Rossiczka ja wcześniej jadłam jeszcze mniej xD Teraz to podjadaniu nie ma końca. Właśnie idę zaraz po bułcię z szyną i małosolnym. Mąż mi kazał skończyć beczułkę z ogórkami ^^ Nie ruszałam kalendarza - to nie moja wina! ^^ Rossiczka, pofalowane włosy są seksi <3

@gie_er to ja na szczęście też chwilę po pełni ^^ Ale kto wie kiedy Olowi zechce się na świat. Równie dobrze liczę się z tym że może urodzić się w Mikołajki... Ostatnio znów był większy niż OM

@doublemummy, jaaaak słodo! <3 Kochaną masz tą Małą swoją :)

@eklerkaa, gratuluję pięknej chwili :* Ja swojego czuję w prawym górnym rogu, tuż pod pękiem. On ma tam rączki i głowę. I co chwile mnie smyra. Czasem po lewej czuję jak łobuzuje nóżkami, ale głównie to te rączki słodkie <3 Mizia mnie tam ^^

@Ankuś no to jeszcze raz zdrówka dla psinki. Może ten lekarz coś pomoże. To ten taki dobry, polecany, o którym kiedyś pisały Dziewczyny? My w przyszłym tyg. jedziemy z królikiem na kastrację. Przy okazji obetną mu pazurki (strasznie wtedy panikuje) i pobiorą wymaz z uszek, bo ciągle je drapie i w ķółko musimy mu je kropić :(

@CarlaR, dlaczego niemożliwe ;) Nasze dzieci już zaczynają słyszeć :) A głos taty jest czymś dla nich cudownym, bo jest niski <3 One lubą niskie dźwięki, bo są lepiej słyszalne :)

Ja wstałam chwilkę temu. Królik mnie zbombardował hopsiami po łóżku. Jak już mi wlazł na brzuch to już się ześlizgnęłam z łóżka, bo by mi żyć nie dał ^^ A teraz idę jeść, omniomniom :D
 
reklama
Cześc dziweczyny
jeśli to Cię uspokoi @gie_er to też często mi pocieknie po nodze szczególnie z rana po wstaniu z wyrka
Ja też od początku ciąży mam odjechane sny ale bąbelek śnił mi się pierwszy raz jakieś 3 noce temu taki był słodki już urodzony i dziubka mi dawał jak takie małe ok roczne dzieciaczki co bardziej człowieka umymlają i całują z otwartmy usteczkami...tak wogóle to chciałabym już grudzień żeby już było dzieciąteczko na świecie ,wszyscy się ze mnie śmieją "ciesz się że sie jeszcze wysypiasz" a ja już chce bąbla obok i koniec....heh no ale i tak nie ma wyjscia musimy jeszcze poczekać na nasze szczęścia....
 
Ale sie wnerwiłam w mojej firmie to złodzieje sa pierwsza wypłate mi policzyli po 80% bo taka maja polityke ze dopiero od nastepnego licza po 100% no szlak mnie trafil na miejscu jak tak można. Nie mam sie za bardzo jak kłócić bo firma ma siedzibe dosc daleko odemnie szlak by ichbtrafil złodzieje
 
Pieszczoszka kobieta której przede mną powiedzieli, że lekarz ja za 4h przyjmie pojechała do Wyspiańskiego a po 30 minutach wróciła bo tam ją jeszcze zje***i za to, że przyjechała [emoji45] no kosmos mówię Ci, a przy okazji na trakcie porodowym nie było ani pół wolnego miejsca, co którąś wywozili po porodzie to już wjeżdżała na wózku następna. Mam nadzieję, że do grudnia się uspokoi, bo ja nie chcę rodzić na korytarzu...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
masakra jakaś !!!!:crazy:
 
@Tiff ja też to teraz przechodzę. Już bym tuliła, śpiewała, uspokajała, zmieniała te ufajdane pieluszki ^^ Jakąś mam mega potrzebę opieki i kochania :D

@basiulka9, a księgowości nie mają w Polsce, żeby się z nią skontaktować? Polityka firmy nie ma nic do tego. Prawo jest takie że masz dostać swoje ciężarne 100% i koniec.
 
@Tiff ja też to teraz przechodzę. Już bym tuliła, śpiewała, uspokajała, zmieniała te ufajdane pieluszki ^^ Jakąś mam mega potrzebę opieki i kochania :D

@basiulka9, a księgowości nie mają w Polsce, żeby się z nią skontaktować? Polityka firmy nie ma nic do tego. Prawo jest takie że masz dostać swoje ciężarne 100% i koniec.
No maja ale tyle mi powiedzieli ze tak robia i nic z tym nie zrobie bo oni do koperty przesyłaja a nie mam sily sie z kims wykłocac przez telefon kogo nigdy na oczy nie widzialam
 
Wreszcie łapie jakąś mobilizację co do wyprawki. Zaczelam pościel ogladac, kokony itd. Rozpłakałam się bo nie wiem kompletnie co mi się podoba. Jakoś ogarnęłam się i wybrałam. Więcej nie oglądam bo sie pogubie :D

p19uflw1nv024jhl.png
Ja to mam problem bo mi.tyle różnych rzeczy się podoba, że nie mogę znaleźć koloru, wzoru przewodniego aby rzeczy do siebie pasowały.

Pokaż co tam wybralas :-)

Idę szukać prostownicy po necie :-)
 
Ja dzisiaj jestem jak dętka. Na Nic nie mam siły. Nienawidzę tak się czuć

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Powodzenia na wizytach. [emoji7]

Ja dopiero powoli zbieram się z lozka. Idę zaraz sama na te zakupy. Mąż wczoraj przyszedł, przeprosil. Więc jest lepiej.
Na obiad dziś indyk z suszonymi pomidorami i makaronem więc chwila moment i będzie zrobiony.
@doublemummy ja od kiedy wiem, że chłopiec siedzi w brzuchu jakoś nie mam weny do szukania wyprawki. Ale Twoja pościel śliczna. [emoji4]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Do góry