reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ciekawe czy jak rodziłam to była pełnia bo tez było zatrzesienie :D

p19uflw1nv024jhl.png
A powiem Ci, że właśnie jak pojechałam z Nadią w nocy w Listopadzie ( po ktg uznali, że to jeszcze nie to mimo rozwarcia na 4 cm) i nie chciałam zostawać na oddziale to trakt porodowy był ciemny, ani pół kobiety nie rodziło.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajne chociaż u mnie pewnie już od godziny nic nie ma [emoji12]


@Eraja Ty jesz tak malutko jak ptaszek

Dziewczyny , czy macie jakąś do polecenia prostownice do włosów co by fale mi robiła ;-). Strasznie podobały mi się moje lekko pofalowane włosy .


Wpisalam się wczoraj do kalendarza ale zniknęłam[emoji17]
Ja Ci szczerze polecam te fryzjerska prostownice
Link do: Efalock FLAT-FIRE prostownica tytanowa

Sama nia robie fale. Nie nieszczy wlosow, pieknie je rowniez calkowicie prostu, jest lekka i ma cienkie tytanowe plytki. Megaaaa szybko sie nagrzewa wiec gotowa od razu po wlaczeniu.
Tylko poszukaj Rossiczko na inncyh stronach bo wiem, ze napewno mozna ja znalezc taniej...
 
@mrsMalec @maja1987 @tusiaczzek1988 powodzenia dzisiaj na wizytach!!

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia dziewczyny!

Ej słuchajcie! Siedzę od przyjazdu na niemieckim olx i przeglądam oferty i znalazłam mutsy igo gondola i spacerówka za 240 euro! Ze zdjęć i opisu wydaje się, że wszystko git. Dzisiaj odpisała nam dziewczyna i jest w okolicy 60 km od nas. Mam nadzieję, że jak wróci Konrad to pojedziemy obejrzeć i może kupimy od razu, bo te wózki są super!! U nas używki nie znalazłam taniej niż 1600zł :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Witam dziewczyny. Jejku co wchodze to kilka dobrych stron do nadrobienia :) wynaczcie, że pisze tak ogolnie. Życzę Wam żeby wasze dolegliwości szybko minęły, a co do wycieku wod plodowych to mysle również że to zwykla wydzielina. Też mi się często zdarza, że majtki wilgotne i muszę używać wkladki.
Sny no to macie genialne :D Ja dzisiaj mialam też jakieś ostro odjechane się nie będę opowiadać bo to z gatunku tych nie fajnych i w ogóle taka jakaś nie wyspana jestem ...
Mnie wczoraj pierwszy raz w tej ciazy męczyła zgaga wrrr nie cierpię. Od razu pobieglam do sklepu po migdały.
 
Cześć dziewczyny, powodzenia na wizytach. Zła jestem, bo przez tydzień przytyłam kilogram. Od kilku dni jem dużo słodyczy, batoniki.. Koniec!
Wczoraj byłam u ginekologa po zwolnienie i powiedziałam, że zaczęłam czuć ruchy dziecka. Lekarz pogratulował i powiedział, żebym nie panikowała jak będzie cisza przez dwa dni, bo to normalne.
 
@gie_er jaki masz plan na dzisiaj? Jedziesz prywatnie do lekarza tak jak wspominałaś? Ja ostatnio chodzę z wkładkami, bo nie lubię mokrych majtek, też mam śluz. To normalne, ale jak sie martwisz to sprawdź to.
 
A no i pochwalę swojego maluszka w brzuszku ;) w 16 tyg poczułam pierwsze ruchy pamiętacie jak wam pisałam? Że mąż pomasowal, pomasowal a nagle bum bum i jesCze Raz. potem przez dwa dni nic nie czułam. Potem znowu raz bum takie delikatne i tak raz dziennie gdzieś czułam, a od wczoraj czuje jak się często rusza, dziś rano zauważyłam lekko jak się unosi (falowal) w jednym miejscu brzuch w czasie gdy się ruszał, taka chwila <3 najbardziej czuje pukanka po lewej stronie brzucha zaraz pod pepkiem. dziś 17 tydz i 2 dni ;)

......:::::::::17t. i 2d::::::::.........
 
reklama
@gie_er jaki masz plan na dzisiaj? Jedziesz prywatnie do lekarza tak jak wspominałaś? Ja ostatnio chodzę z wkładkami, bo nie lubię mokrych majtek, też mam śluz. To normalne, ale jak sie martwisz to sprawdź to.
U mnie właśnie to nie jest normalne, ani jednej wkładki nie użyłam przez te 17 tygodni. Znalazłam papierki M pojedzie i kupi. Młodej serce bije, dzisiaj już sucho. Jak wrócę z córką od alergologa to przejrze jakie przychodnie mam z PZU i czy jest tam jakiś fajny lekarz, podzwonię, ale mimo że tyłu lekarzy to nawet prywatnie ciężko w ten sam dzień się dostać, zwłaszcza, że każdy pyta czy jest się ich pacjentką.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry