reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@doublemummy pieknę. Też oglądam rzeczy od lanila :) najpierw muszę jednak to jakoś ogarnąć wszystko :D

@blair_90 ja właśnie większy mam problem z dziewczęca wyprawką bo nie lubię różowych rzeczy, a dla dziewczynek tego jest pełno wszędzie. Z wyprawką dla Tobiasza w mięcie i szarości było prościej :D
 
reklama
Mój brzuch po drzewce popołudniowej wygląda tak jak na zdjęciu. Zaznaczam ze leżę prosto na plecach. Jak myślicie gdzie ukryła sie dzidzia?
 

Załączniki

  • P_20170706_130242_1.jpg
    P_20170706_130242_1.jpg
    156,1 KB · Wyświetleń: 121
A to Łobuziak <3 U mnie tak jeszcze nie widać. Ale znów mi pobulgotał, hihihihi :) Słodkie Orzeszki :D
U mnie chyba przez to że łożysko mam z przodu to z kolei z ruchami ciężko, ale tak po spaniu czasem mi się przelewa. Raz z jednej strony pępka jest guljka a raz z drugiej. Córcia ma z tego zawsze radochę :)
 
Kurcze nie moge sie doczekać aż poczuje nasze maleństwo jak tak piszecie o ruchach to wam zazdroszcze ale jeszcze musze troszke poczekać niestety. Wogole to dzis mnie brzuch pobolewa nie jakos mocno ale zawsze wiec odpoczywam ile sie da.
 
mnie od kilku dni pobolewa jajnik? coś nisko z prawej strony, raz kłuje, a raz jakby ktoś mi pięść wpychał. to normalne?
 
mnie od kilku dni pobolewa jajnik? coś nisko z prawej strony, raz kłuje, a raz jakby ktoś mi pięść wpychał. to normalne?
Też tak czasem mnie boli. Najczęściej jajnik gdzie miałam torbiel. Ale lekarz sprawdzał i mówi, że wszystko jest ok. Pytanie czy to jajnik czy też w tym miejscu są jakieś główne mięśnie, które często bolą jak się rozciągają.
 
reklama
Do góry