reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Przypominam że W naszym arkuszu gdzie wpisujemy wizyty u lekarza, gdzie mamy termin porodu również, dopisalam właśnie tam rubrykę "płeć dziecka" kto już zna może już pisać ;-) narazie same chłopy, a gdzie te wasze dziewuszki [emoji6]?? ;)) czekamy czekamy i proszę się wpisywać

......:::::::::17t. i 2d::::::::.........
 
reklama
@Manique moja macica to jwst w ogóle ułożona bardziej po prawej stronie i taka sama kulkę wybulona widać jak leże na plecach ;) jakoś tak to wygląda tyljo na tym zdjęciu się wysrodkowal ;)
1499343105-aaaaaa.jpeg




......:::::::::17t. i 2d::::::::.........
 
a ja kupie mteriał w sklepie z tkaninami ozdobnymi i sama uszyję pościel. Już lepiej się czuję więc czas zacząć działać. Po coś maszyna do szycia się przyda... Musze też pojechać po Burdy do teściowej to może i jakieś ciuszki uszyję. Tylko tutaj to najpierw płeć muszę poznać. Ale dla córci muszę uszyć jakąś kieckę. Marzy jej się taka do podłogi :)
 
Witam Was, wizytującym życzę powodzenia i samych dobrych wiadomości i ślicznych zdjęć maluszków :) a reszcie superaśnego dnia
Ja dziś mam 17+0 i nie czuję jeszcze ruchów chodz wydawało mi sie dwa razy ale jednak sie chyba mylilam :( brzuszka jeszcze nie widać, a tak bym chciała już czuć ruchy i mieć już brzuszek :)
U mnie nadal remont łazienki której mam juz po dziurki w nosie ( zachciało sie babie remontu ) a synus w sobote wraca z koloni :(
 
Witam Was, wizytującym życzę powodzenia i samych dobrych wiadomości i ślicznych zdjęć maluszków :) a reszcie superaśnego dnia
Ja dziś mam 17+0 i nie czuję jeszcze ruchów chodz wydawało mi sie dwa razy ale jednak sie chyba mylilam :( brzuszka jeszcze nie widać, a tak bym chciała już czuć ruchy i mieć już brzuszek :)
U mnie nadal remont łazienki której mam juz po dziurki w nosie ( zachciało sie babie remontu ) a synus w sobote wraca z koloni :(
Jeśli chodzi o remonty to trzeba mieć dużo cierpliwości... Ja sobie na 30 urodziny zażyczyłam remont sypialni. Ciekawe czy coś z tego wyjdzie... :)
 
Jeśli chodzi o remonty to trzeba mieć dużo cierpliwości... Ja sobie na 30 urodziny zażyczyłam remont sypialni. Ciekawe czy coś z tego wyjdzie... :)

U nas to miało być TYLKO odświeżenie łazienki i wc a jest kapitalny remont - ściany były zrywane do gołej pyty, cegły :( i już prawie dwa tygodnie trwa a końca nie widać, ale za to poprawiłam sobie dziś humorek zakupami i pojechałam sobie do Ikei :) uwielbiam takie zakupy bez marudzenia męża a po co Ci to, a czy na pewno nam jest to potrzebne itp hi hi :) ale najgorsze jest to że synek wraca i będzie w tym brudzie siedział :(
 
reklama
Witam ponownie.
Wrocilam co prawda w weekend, ale musielismy koty odebrac od rodzicow, bylam u lekarza, w pracy, a wczoraj byl problem z pradem. Jeszcze nic nie nadrobilam, ale mam nadzieje ze sukcesywnie uda mi sie was doczytac. Jestem niesamowicie ciekawa co u was, waszych dzieciaczkow, kto juz zna plec itd. Od jutra tez moge zaczac przejac kalendarz, chyba ze ten, kto go.wstawial nadal chcialby to robic :)

U mnie jeszcze w hiszpanii przed wylotem bylo male plamienie, stawiam na to ze sie przeforsowalam. Niestety skrocila mi sie.szyjka i mam mniej sie ruszac a wiecej polegiwac. Mam nadzieje ze na kontroli za 2 tyg wszystko bedzie juz dobrze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry