reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Zaraz Was nadrobie. Wróciłam właśnie że spotkania z koleżankami z pracy i patrzcie jakie pyszności piłam [emoji7][emoji7]
1499191423-aaaaaa.jpeg


m3sx3e3k25iia4nv.png
O ludzie[emoji50] [emoji50] [emoji50] Język mam do samej ziemi. A co to w ogóle?? [emoji7]
 
reklama
O ludzie[emoji50] [emoji50] [emoji50] Język mam do samej ziemi. A co to w ogóle?? [emoji7]
Koktajle. Są mega. Barman pyta co się lubi, jakie owoce, smaki i sam komponuje.
Robią też mleczne bo widziałam że dziewczyna obok miała czekoladowy a wyglądał tak, że myślałam o zabraniu jej go [emoji23]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Rossiczka super [emoji4] ktoś nam chyba jeszcze zdjęcie boba obiecał [emoji4] ja też bym chętnie poszła jakoś się obciąć, ale bardziej żeby nadać kształt fryzurze, niż skrócić, niestety jest niewielu fryzjerów którzy umieją ogarniać kręcone włosy, póki co po obcięciu jak się skręciły to wyglądały zawsze tak samo jak przed [emoji20]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry