reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@reniuszek, echś... jak zobaczyłam dziś mój zasiłek chorobowy to się popłakałam. I to nie ze śmiechu. :/

@CarlaR - piękno dzieło. W ramkę i na ścianę :)

@blair_90 ustawię sobie chyba te koktaile na tapetę :D Mniam!

@Rossiczka, jak rozkwitłaś nam tu pięknie w tej nowej fryzurze <3

@doublemummy, wymyślili sobie własne 100% mojego wynagrodzenia. Ja nie wiem jak teraz dopnę budżet. Nawet nie ma jak się od tego odwołać. Już nie chcę myśleć co wymyślą kiedy pójdę na macierzyński... Aż przez ułamek sekundy odechciało mi się być w ciąży, bo za co jak zabierają Ci pieniądze? Serio. -.- No ale jakoś trzeba żyć dalej. Najwyżej będę korzystać z oszczędności...

@Oska305 wymiana za dane osobowe i tyle. Kiedyś wyświetliło mi się na FB bo rejestrowałam się wszędzie gdzie się dało [emoji14] Jakieś kostki z papieru dostałam. Na Enfamilu jest tam gdzieś ich zdjęcie.

Idę do łazienki a potem wtulinkuję się w Męża, bo nie mam już żelek. I tylko On może jeszcze jakkolwiek podnieść na duchu. Dobranoc Pięknym Paniom :*
 
reklama
Przepraszam dziewczyny,że dopiero teraz,ale jak dotarliśmy z mężem do domu to przyjechala moja siostra a potem pakowanie bo jutro wyjeżdżamy na parę dni i teraz dopiero chwila oddechu po tym szalonym dniu ;)
Z badania jestem bardzo zadowolona bo lekarz był sympatyczny i wszystko pokazał i wytłumaczył. Nasz synek będzie miał na imię Mikołaj ;)To już raczej postanowione bo jak to mąż mówi jak termin masz na 6 grudnia to niech tak będzie ;)Mały waży 250 g.I z USG wychodzi,że jest o 5 dni starszy.Wszystko mierzył i jest ok.Serduszko,żołądek,nerki itp. wszystko rozwija się prawidłowo.Serduszko biło 161 u/min.To był tak cudowny widok jak mały do nas machał i tak fajne nóżki składał. No widok i uczucie nie do opisania.<3 Mój mąż jaki był wpatrzony w monitor na badaniu.Fajnie,że chociaż raz mógł być ze mną bo tak to zawsze w pracy i nie miał kiedy.Dostaliśmy płytę i zdjęcia i teraz jestem wpatrzona w nie ;)
Co mnie bardzo martwi mam łożysko przodujące brzeżnie. Czy któraś z Was miała albo ma?Lekarz mówi,że powinno się podnosić i najlepiej sprawić dokładnie w 30 tyg i żeby przyjechać na to takie końcowe badanie.Mam nie dźwigać i uważać na siebie.Jeszcze będę na ten temat rozmawiać ze swoim lekarzem bo się martwię.
 
IMG_20170704_220936.jpg
O to mój Synek ;)Nawet machał łapką ;)
 

Załączniki

  • IMG_20170704_220936.jpg
    IMG_20170704_220936.jpg
    369,4 KB · Wyświetleń: 116
@reniuszek, echś... jak zobaczyłam dziś mój zasiłek chorobowy to się popłakałam. I to nie ze śmiechu. :/

@CarlaR - piękno dzieło. W ramkę i na ścianę :)

@blair_90 ustawię sobie chyba te koktaile na tapetę :D Mniam!

@Rossiczka, jak rozkwitłaś nam tu pięknie w tej nowej fryzurze <3

@doublemummy, wymyślili sobie własne 100% mojego wynagrodzenia. Ja nie wiem jak teraz dopnę budżet. Nawet nie ma jak się od tego odwołać. Już nie chcę myśleć co wymyślą kiedy pójdę na macierzyński... Aż przez ułamek sekundy odechciało mi się być w ciąży, bo za co jak zabierają Ci pieniądze? Serio. -.- No ale jakoś trzeba żyć dalej. Najwyżej będę korzystać z oszczędności...

@Oska305 wymiana za dane osobowe i tyle. Kiedyś wyświetliło mi się na FB bo rejestrowałam się wszędzie gdzie się dało [emoji14] Jakieś kostki z papieru dostałam. Na Enfamilu jest tam gdzieś ich zdjęcie.

Idę do łazienki a potem wtulinkuję się w Męża, bo nie mam już żelek. I tylko On może jeszcze jakkolwiek podnieść na duchu. Dobranoc Pięknym Paniom :*
Ja też mam mniej pieniędzy niż powinnam. Nie wiem na jakiej podstawie. Dzisiaj się zbierałam, żeby zadzwonić do ZUSu i wyjaśnić tą sprawę, ale jakoś nie mogłam się zebrać tak nie lubie takich sytuacji...
 
@Precious najważniejsze że wszystko ok!! Super

@Rossiczka [emoji86] o laaaaaal jaka ty piękna jesteś <3!!!! I widać że bardzo sympatyczna osoba jesteś!!! I śliczna fryzura!!!

@Angella210 cudowne wieści, bardzo się cieszę z waszego szczęścia!!! Mikołaj to śliczne imię <3 gratulacje chłopca i tak udanej wizyty! piękne zdjęcia.





......:::::::::17t. i 1d::::::::.........
 
reklama
Hej dziewczyny ;) ja juz mam pospane ;) bo panowie z gminy postanowili kości trawę kolo mojego domu ... ;) powodzenia na dzisiejszych wizytach ;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry