reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@Angella210 gratuluję Ci z całego serduszka :)

@Mikado93 ja FT4 zazwyczaj miałam w porządku. TSH mam zazwyczaj poza normą. Ale u Ciebie widzę że już w porządku z TSH :) Z FT4 nie wiem jak się walczy. Chyba też Euthyroxem?

@reniuszek ale nie zostawiłaś tylko jednego zrobionego, co nie? Hihihihi ;) Taki do grożenia palec z pięknym paznokciem :D Nie no żartuję ;) Piękny jest :* Ja mam dwie lewe ręce do handmade'u ;) No i właśnie doczytałam że go ściągnęłaś. Trzeba było pazur na złego męża zostawić ^^

Zrobiliśmy z mężem placki cukiniowe wg Waszego przepisu. Były boskie ;) Zeżarłam chyba z 8. Maluch dziś z dobre 5 godzin latał mi po brzuchu. A teraz zażeram troski żelkami. Nienawidzę ZUSu.... -.-

@doublemummy zaraz poszukam to wkleję ten link.
A co się stało z zusem? Cieszę się, że placuszki smakowały :)
 
@Angella210 gratuluję Ci z całego serduszka :)

@Mikado93 ja FT4 zazwyczaj miałam w porządku. TSH mam zazwyczaj poza normą. Ale u Ciebie widzę że już w porządku z TSH :) Z FT4 nie wiem jak się walczy. Chyba też Euthyroxem?

@reniuszek ale nie zostawiłaś tylko jednego zrobionego, co nie? Hihihihi ;) Taki do grożenia palec z pięknym paznokciem :D Nie no żartuję ;) Piękny jest :* Ja mam dwie lewe ręce do handmade'u ;) No i właśnie doczytałam że go ściągnęłaś. Trzeba było pazur na złego męża zostawić ^^

Zrobiliśmy z mężem placki cukiniowe wg Waszego przepisu. Były boskie ;) Zeżarłam chyba z 8. Maluch dziś z dobre 5 godzin latał mi po brzuchu. A teraz zażeram troski żelkami. Nienawidzę ZUSu.... -.-

@doublemummy zaraz poszukam to wkleję ten link.
Dziękuje :-D emkowi się podobał.
Też nienawidzę ZUSu....oni sobie jaja z człowieka robią.....
 
Dzieło mojego synka :) Uwzględnił w nim nawet braciszka :) aż mi się oczy spocily jak mi to przyniósł :)
 

Załączniki

  • IMG_20170704_195047.png
    IMG_20170704_195047.png
    308,6 KB · Wyświetleń: 105
reklama
Do góry