reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Kup szampon fioletowy fanola lub kaypro :) załatwi sprawę :)

p19uflw1nv024jhl.png
tylko nie wiem czy chwyci mi na te żółcie z gory a skoro poprawke mam miec w cenie to pojde
 
reklama
@Precious @Angella210 super że z dzieciaczkami dobrze. Ciekawa jestem wszystko informacji nt połowkowe go :-D

Dzięki za pochwały ale zniszczyłam tego paznokcia bo jednak nie umiem przedłużać na pozostałych :-D i pomalowalam swoje.... @Rossiczka pomalowalam gorzej niż by to mój Maksiu zrobił :-D
Jak odetchne to czymś to jakoś doczyszcze hah!!!
Poza tym mam jakąś masakre po tym zebie. Skończył mi się lód więc zawinelam zamrożone żeberko w ścierkw....:-D

@Oska305 czy ta wanienka ma odpływ???
 
@Precious @Angella210 super że z dzieciaczkami dobrze. Ciekawa jestem wszystko informacji nt połowkowe go :-D

Dzięki za pochwały ale zniszczyłam tego paznokcia bo jednak nie umiem przedłużać na pozostałych :-D i pomalowalam swoje.... @Rossiczka pomalowalam gorzej niż by to mój Maksiu zrobił :-D
Jak odetchne to czymś to jakoś doczyszcze hah!!!
Poza tym mam jakąś masakre po tym zebie. Skończył mi się lód więc zawinelam zamrożone żeberko w ścierkw....:-D

@Oska305 czy ta wanienka ma odpływ???
Ma odpływ i chwała jej za to[emoji6] [emoji6] [emoji4]
 
jestem tak zla ze mi sie chce beczec ... mialam juz lepsze wlosy z moim odrostem . Mam nadzieje,że mi to naprawia bo nie wiem co zrobie
No ja nie dziwie się Tobie! Nieznosze fuszerki. Jak coś to zarządaj zwrotu pieniędzy. Jak nie będą chcieli zwrócić kosztów, to zrobisz im taką reklamę, że się nie pozbierają.
 
Ja też chcę do fryzjeraaaa. Mam ombre na swoich wiec farbę sobie daruje, niech zrastaja ale chcialabym jakos obciąć. Teraz mam tak za łopatki proste wiec może sobie pocieniuje i tu.z pprzody wytne dluzsza grzywke taka przez srodek na boki... hmmm.
 
reklama
@Angella210 gratuluję Ci z całego serduszka :)

@Mikado93 ja FT4 zazwyczaj miałam w porządku. TSH mam zazwyczaj poza normą. Ale u Ciebie widzę że już w porządku z TSH :) Z FT4 nie wiem jak się walczy. Chyba też Euthyroxem?

@reniuszek ale nie zostawiłaś tylko jednego zrobionego, co nie? Hihihihi ;) Taki do grożenia palec z pięknym paznokciem :D Nie no żartuję ;) Piękny jest :* Ja mam dwie lewe ręce do handmade'u ;) No i właśnie doczytałam że go ściągnęłaś. Trzeba było pazur na złego męża zostawić ^^

Zrobiliśmy z mężem placki cukiniowe wg Waszego przepisu. Były boskie ;) Zeżarłam chyba z 8. Maluch dziś z dobre 5 godzin latał mi po brzuchu. A teraz zażeram troski żelkami. Nienawidzę ZUSu.... -.-

@doublemummy zaraz poszukam to wkleję ten link.
 
Do góry