reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dzięki dziewczyny :)
Ja liczyłam na córkę więc moja pierwsza myśl jak się dowiedziałam "jak ja będę te jajka przewijac?" [emoji23][emoji23][emoji2]
Ale teraz jestem już tak szczęśliwa [emoji7]

m3sx3e3k25iia4nv.png
Dokładnie taka sama reakcja jak moja :D
Mam nadzieje, ze sie szybko przyzwyczaimy :)))
 
reklama
Byliśmy wczoraj u alergologa z Polą i we wtorek kładziemy się na 3 dni do szpitala. Trafiła nam się fajna lekarka która powiedziała że musi młodą poobserwowac i zrobić szereg wymazow itd. Najgorsze że będzie miała robioną metrię przełyku aby wykluczyć refluks. Na samą myśl o włożeniu tej rurki przez nos przechodzą mnie ciarki. Na razie nie mówimy jej co będzie miała za badania. Mam nadzieję że jakoś to przetrwa

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@blair_90 Nic sie nie martw - chlopaki sa fajne :) bedziesz miala takiego Synusia Mamusi. Tylko siuraka bedziesz skladac w dol, zeby nie sikal sobie po twarzy i bedzie spoko ;)

@reniuszek smiej sie, ale ja caly weekend myslalam jak sie trzymasz i jak ten Twoj zab.. ja tez mialam migreny od wtorku do piatku i nie wiem czy praca w biurze w klimie 8 godzin przed komputerem tego nie poteguje.. wiec bardzo sie ciesze, ze jest troche lepiej.. zeby potrafia strasznie dac w kosc - oby juz Ci sie wiecej niz w ciazy podobnego nie przytrafilo. A tym Paracatemolem naprawde sie nie przejmuj - nie zaszkodzil Jasiowi - bardziej Twoje nerwy, wiec postaraj sie byc spokojna i czesciej tu do nas zagladac,, tesknilismy..

@Rossiczka Mam nadzieje, ze po pierwszych najwiekszych emocjach porozmawiacie na spokojnie i sobie wyjasnicie. Czesto w nerwach, a jeszcze najgorzej kiedy wchodza w to osoby trzecie, potrafimy robic rzeczy, ktorych pozniej bardzo zalujemy..

Za szybko zlecial ten weekend, za szybko :(
 
Dzięki Dziewczyny :-) U nas po burzy z piorunami, słońce . U mnie szale goryczy przewazylo zmęczenie, co weekend goście A ja od rana do wieczora w garach, a jeszcze chłopak siostry mnie wkurzyl na wieczór, że oni wyszli na miasto to ja wybuchlam na T. Noc jednak dała nam do zrozumienia wiele i postanowiliśmy, że teraz zostaje, ale za to szukam dla nas wakacji A Tobiasz z dziadkami zostaje, wykorzystując że mój ojciec teraz w domu A nie w morzu to się nim zajmie, Tobiasz uwielbia dziadka najbardziej na świecie.
Od kad jest Tobiasz to nie mieliśmy dla siebie nawet wieczoru sam na sam, więc co tu kryć trochę się to na naszym związku odbiło. Więc wyjazd we dwoje mam nadzieję że pomoże nam znaleźć znowu to coś

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz ja wyszlam na kompletna blodni :D przepraszam, ale jakos zle czytalam w kolejnosci i mi umknal Twoj post.. tym bardziej sie ciesze, ze jest lepiej..

A wyjazd we dwoje bardzo wskazany i sie nalezy!!

@blair_90 No a ANtki to juz w ogole sa super :) lobuzy, ale kochane ;)
 
Uff to nie jestem jedyna. Jakiś czas temu była znajoma z miesięcznym synkiem i jak przewijala go to tak dziwnie to wyglądało. Te jajka były taaakie duże [emoji23][emoji23][emoji23]

m3sx3e3k25iia4nv.png
Naprawdę? :p Mi znowu w pamięć zapadło, jak koleżanka odpowiadała, ze ladnie syneczka przewinela, nakremowala a on nagle ziach..karuzela prysznicowa i wszystko mokre naokoło, razem z nia..:p
 
Uff to nie jestem jedyna. Jakiś czas temu była znajoma z miesięcznym synkiem i jak przewijala go to tak dziwnie to wyglądało. Te jajka były taaakie duże [emoji23][emoji23][emoji23]

m3sx3e3k25iia4nv.png

U mnie po urodzeniu podobnie. Odczuwalas pewien dysonans :-D
Antoś ślicznie :-)
 
Hej dziewczyny!
Ja dzisiaj troche odzylam, więc piszę....
@blair_90 gratuluje kochana synka! Jak go nazwiecie??
@Rossiczka wierzę, że wiesz co robisz. Na pewno nabranie dystansu pomaga rozwiązać problemy i nawet jak się myśli, że to koniec to z odległości można spojrzeć na rozwiązanie wielowymiarowo. Życzę Ci żeby wszystko się poukładalo :-* @Millo Tobie również Słońce :-*
@Mikado93 graty zdania egzaminów!!
Pozostalym gratuluję udanych wizyt i zdrowych dzieciaczkow, tak trzymać!

Powiem Wam, że w czwartek wieczorem płakałam z bólu :-( w piątek podobnie. Paracetamol lykalam jak już nie wytrzymywalam :-( w sumie tylko w nocy a w dzień przysypualam z lodem w ściereczki przyklejonym do buzi :-(. Co chwilę wydzwanialam do lekarzy l, stomatologów... Kazali czekać aż antybiotyk zadziała. W sobotę ulga. Korona zęba przestała boleć ale buzia spuchnieta. Na szczęście zaznajomiona dentystka przyjęła mnie do siebie i nawierci la mi tego zęba i ulga.... Jutro idę usuwać. Dalej boli dalej spuchniete ale mniej. Płakać mi się chce z wyrzutów sumienia że lykalam ten paracetamol ahhhhh. Jutro od razu zapisze się na ubezpieczenie do innego ginekologa niech zobaczy co u Jasia po tych przebojach.
Z moim też na stopie prawie wojennej. Jak zwykle oschle i jakbyśmy byli tylko współlokatorami. Eh.
To ropa musiala Ci sie zebrać, jak rozwiercenie odrazu ulge dala..dobrze, ze juz lepiej, bolacy zab to tragedia, tym bardziej teraz, jak jeszcze tyle dolegliwosci innych nas meczy..;] mnie tez zab pobolewa i bede musiala pojsc, ostatnio wyczytalam, ze prawnie kobieta w ciazy musi byc do dentysty przyjeta w ciagu 7 dni, no i mamy darmowa kanalowke:) wiec pamietajmy o naszych prawach :)
 
@blair_90 Nic sie nie martw - chlopaki sa fajne :) bedziesz miala takiego Synusia Mamusi. Tylko siuraka bedziesz skladac w dol, zeby nie sikal sobie po twarzy i bedzie spoko ;)

@reniuszek smiej sie, ale ja caly weekend myslalam jak sie trzymasz i jak ten Twoj zab.. ja tez mialam migreny od wtorku do piatku i nie wiem czy praca w biurze w klimie 8 godzin przed komputerem tego nie poteguje.. wiec bardzo sie ciesze, ze jest troche lepiej.. zeby potrafia strasznie dac w kosc - oby juz Ci sie wiecej niz w ciazy podobnego nie przytrafilo. A tym Paracatemolem naprawde sie nie przejmuj - nie zaszkodzil Jasiowi - bardziej Twoje nerwy, wiec postaraj sie byc spokojna i czesciej tu do nas zagladac,, tesknilismy..

@Rossiczka Mam nadzieje, ze po pierwszych najwiekszych emocjach porozmawiacie na spokojnie i sobie wyjasnicie. Czesto w nerwach, a jeszcze najgorzej kiedy wchodza w to osoby trzecie, potrafimy robic rzeczy, ktorych pozniej bardzo zalujemy..

Za szybko zlecial ten weekend, za szybko :(
Dziękuje Kochana :-)
Pytałam ostatnio o migreny w ciąży i raz ze może to być spowodowane odwodnieniem a dwa (i tutaj już nic się z tym nie da zrobić) zmiana ciśnienia od środka i wpisane jako typowa dolegliwość ciążowa u jednych jest i innych nie ma :-O
 
reklama
To ropa musiala Ci sie zebrać, jak rozwiercenie odrazu ulge dala..dobrze, ze juz lepiej, bolacy zab to tragedia, tym bardziej teraz, jak jeszcze tyle dolegliwosci innych nas meczy..;] mnie tez zab pobolewa i bede musiala pojsc, ostatnio wyczytalam, ze prawnie kobieta w ciazy musi byc do dentysty przyjeta w ciagu 7 dni, no i mamy darmowa kanalowke:) wiec pamietajmy o naszych prawach :)
Darmowa kanałowke????? :-Oto jest gdzieś zapisane??
Mój ząb był Zaczęty kanalowo mądry specjalista zakleil puste kanały z lekiem w środku i kazał przyjść po urodzeniu. No i w między czasie zrobił się stan zapalny....
 
Do góry