reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Właśnie tego sie obawiam, bo chyba nie da sie samemu tego zapobiec. Jak ma być to bedzie

p19uflw1nv024jhl.png
Dokładnie, to już nie od nas zależy
 
reklama
Hej dziewczyny!
Ja dzisiaj troche odzylam, więc piszę....
@blair_90 gratuluje kochana synka! Jak go nazwiecie??
@Rossiczka wierzę, że wiesz co robisz. Na pewno nabranie dystansu pomaga rozwiązać problemy i nawet jak się myśli, że to koniec to z odległości można spojrzeć na rozwiązanie wielowymiarowo. Życzę Ci żeby wszystko się poukładalo :-* @Millo Tobie również Słońce :-*
@Mikado93 graty zdania egzaminów!!
Pozostalym gratuluję udanych wizyt i zdrowych dzieciaczkow, tak trzymać!

Powiem Wam, że w czwartek wieczorem płakałam z bólu :-( w piątek podobnie. Paracetamol lykalam jak już nie wytrzymywalam :-( w sumie tylko w nocy a w dzień przysypualam z lodem w ściereczki przyklejonym do buzi :-(. Co chwilę wydzwanialam do lekarzy l, stomatologów... Kazali czekać aż antybiotyk zadziała. W sobotę ulga. Korona zęba przestała boleć ale buzia spuchnieta. Na szczęście zaznajomiona dentystka przyjęła mnie do siebie i nawierci la mi tego zęba i ulga.... Jutro idę usuwać. Dalej boli dalej spuchniete ale mniej. Płakać mi się chce z wyrzutów sumienia że lykalam ten paracetamol ahhhhh. Jutro od razu zapisze się na ubezpieczenie do innego ginekologa niech zobaczy co u Jasia po tych przebojach.
Z moim też na stopie prawie wojennej. Jak zwykle oschle i jakbyśmy byli tylko współlokatorami. Eh.
 
Hej dziewczyny!
Ja dzisiaj troche odzylam, więc piszę....
@blair_90 gratuluje kochana synka! Jak go nazwiecie??
@Rossiczka wierzę, że wiesz co robisz. Na pewno nabranie dystansu pomaga rozwiązać problemy i nawet jak się myśli, że to koniec to z odległości można spojrzeć na rozwiązanie wielowymiarowo. Życzę Ci żeby wszystko się poukładalo :-* @Millo Tobie również Słońce :-*
@Mikado93 graty zdania egzaminów!!
Pozostalym gratuluję udanych wizyt i zdrowych dzieciaczkow, tak trzymać!

Powiem Wam, że w czwartek wieczorem płakałam z bólu :-( w piątek podobnie. Paracetamol lykalam jak już nie wytrzymywalam :-( w sumie tylko w nocy a w dzień przysypualam z lodem w ściereczki przyklejonym do buzi :-(. Co chwilę wydzwanialam do lekarzy l, stomatologów... Kazali czekać aż antybiotyk zadziała. W sobotę ulga. Korona zęba przestała boleć ale buzia spuchnieta. Na szczęście zaznajomiona dentystka przyjęła mnie do siebie i nawierci la mi tego zęba i ulga.... Jutro idę usuwać. Dalej boli dalej spuchniete ale mniej. Płakać mi się chce z wyrzutów sumienia że lykalam ten paracetamol ahhhhh. Jutro od razu zapisze się na ubezpieczenie do innego ginekologa niech zobaczy co u Jasia po tych przebojach.
Z moim też na stopie prawie wojennej. Jak zwykle oschle i jakbyśmy byli tylko współlokatorami. Eh.
Duzo zdrowia życzę i jak najszybszego rozwiązania problemów z zebem no i mężem :)
 
Dzięki Dziewczyny :-) U nas po burzy z piorunami, słońce . U mnie szale goryczy przewazylo zmęczenie, co weekend goście A ja od rana do wieczora w garach, a jeszcze chłopak siostry mnie wkurzyl na wieczór, że oni wyszli na miasto to ja wybuchlam na T. Noc jednak dała nam do zrozumienia wiele i postanowiliśmy, że teraz zostaje, ale za to szukam dla nas wakacji A Tobiasz z dziadkami zostaje, wykorzystując że mój ojciec teraz w domu A nie w morzu to się nim zajmie, Tobiasz uwielbia dziadka najbardziej na świecie.
Od kad jest Tobiasz to nie mieliśmy dla siebie nawet wieczoru sam na sam, więc co tu kryć trochę się to na naszym związku odbiło. Więc wyjazd we dwoje mam nadzieję że pomoże nam znaleźć znowu to coś

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@blair90 gratuluję chłopaka. Też przy Tobiaszku bałam się pielęgnacji jajek ;-) jednak dałam sobie radę, to nie takie trudne ;-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki Dziewczyny :-) U nas po burzy z piorunami, słońce . U mnie szale goryczy przewazylo zmęczenie, co weekend goście A ja od rana do wieczora w garach, a jeszcze chłopak siostry mnie wkurzyl na wieczór, że oni wyszli na miasto to ja wybuchlam na T. Noc jednak dała nam do zrozumienia wiele i postanowiliśmy, że teraz zostaje, ale za to szukam dla nas wakacji A Tobiasz z dziadkami zostaje, wykorzystując że mój ojciec teraz w domu A nie w morzu to się nim zajmie, Tobiasz uwielbia dziadka najbardziej na świecie.
Od kad jest Tobiasz to nie mieliśmy dla siebie nawet wieczoru sam na sam, więc co tu kryć trochę się to na naszym związku odbiło. Więc wyjazd we dwoje mam nadzieję że pomoże nam znaleźć znowu to coś

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Super że porozmawialiscie i wszystko się ułożyło [emoji1] teraz pozostało tylko szukać fajnego miejsca na wyjazd[emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@blair90 gratuluję chłopca. Ja już odliczam dni do wizyty i też czekam na informację o lokatorze[emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry