reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Jeszcze godzina do wizyty, już jest stres.... :-( A ciśnienie z nerwów kosmiczne

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny, wiem, ze wczas odpowiadam :p
Ja pracuje w aptece, no i troche brakuje nam personelu, nie ma mozliwosci zebym siedziala tylko w biurze, tylko musze tez na okienku troche postac, zalezy ile jest ludzi, szefowa sama mi sugeruje, ze ciezko jej bedzie mi zorganizowac prace tak zebym nie musiala pacjentow obslugiwac, generalnie jeden dzien czuje sie lepiej, ale w inny bola mnie wlasnie plecy, kluje mnie a ostatnio po powrocie do domu spałam od 19 do 9 rano..do tego caly czas mam stycznosc z roznymi zarazkami, no ale zobacze co na to moj lekarz, jutro mam wizyte..;]
 
My już po wizycie kontrolnej.
Wszystko ok. Jasiu jest wciąż Jaskiem. Doktor tylko serduszko jego sprawdzał i w zasadzie tyle :-) myślę że przy okazji wizyty u dentysty zapisze się na wizytę szczegółowa do medivcovera dla porównania.
@chucherko super że wszystko ok :-)
@Rossiczka zaraz będzie po wszystkim, czekam na pozytywne wieści od Ciebie :-)
Pozdrawiamy.
 
reklama
Dziewczyny a Wam dali L4 bez problemu?
Tak, ja dostałam l4 na pierwszej wizycie.
Lekarz sam zapytał czy chce zwolnienie. Teraz na każdej wizycie przedłuża na 4tyg.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Do góry