reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej dziewczyny!
Sto lat mnie tu nie było..ale pakowalismy sie, 3 dni wracalismy z Hiszpanii do Polski, potem bylismy na weselu, dzisiaj mialam prenatalne a jutro pierwszy dzien do pracy po prawie 4 miesiacach..;)

Prenatalne wyszly ok, z dzidzia wszystko w porządku:) mam tylko zapis, ze lozysko na przedniej scianie, nisko polozone, to chyba niezbyt dobrze? Chociaz czytalam, ze potem wraz z ciąża często sie podnosi?
 
reklama
A ja mam pytanie o usg połówkowe. Bo u mnie to wygląda tak.
Z OM jestem teraz 13 tyg 1dzien
A z Usg wychodzi ze jestem w 14tyg 1dzien więc tutaj ciąża tydzień starsza.
Zmienił mi się też termin z 28 grudnia na 19 grudnia.
I gin zmienił też w karcie ciąży termin.
I teraz pytanie.
Którym tygodniem sugerować się przy zapisie na usg połówkowe? Tym z OM czy z Usg?

m3sx3e3k25iia4nv.png
I znowu identycznie masz jak ja:) tez z usg ciąża wychodzi tydzień pozniejsza :p ja termin z usg mam na 21.12 :) a znasz już płeć?:)
 
Moja siostra dzisiaj była na wizycie, jest w 10 tygodniu i dostała skierowanie na prenatalne na NFZ bo lekarka prowadzącą nie znalazła pęcherza, mam nadzieję że na prenatalnych się to nie potwierdzi [emoji20] niestety do 4 lipca będziemy żyć w niepewności [emoji20]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie :)
Dzidzia mega ruchliwa ! Ma 15 cm i waży 166 gram. Płeć na 90 % dziewczynka ale z tą pewnością
poczekam do połówkowego usg 4d :) Mam odstawić tabletki na podtrzymanie ( tylko dojem opakowanie i koniec )
Rozmawiałam z nią o porodzie o tej mojej traumie i co przeszłam ja i dziecko ,ale mimo to upiera się
żebym rodziła naturalnie wrrr !!! Ja sobie tego nie wyobrażam i będę ją meczyć o cesarkę ! Jak się
nie zgodzi pójdę do psychiatry i wiem ,że on może wystawić takie zalecenie .
 
Ja już po wizycie :)
Dzidzia mega ruchliwa ! Ma 15 cm i waży 166 gram. Płeć na 90 % dziewczynka ale z tą pewnością
poczekam do połówkowego usg 4d :) Mam odstawić tabletki na podtrzymanie ( tylko dojem opakowanie i koniec )
Rozmawiałam z nią o porodzie o tej mojej traumie i co przeszłam ja i dziecko ,ale mimo to upiera się
żebym rodziła naturalnie wrrr !!! Ja sobie tego nie wyobrażam i będę ją meczyć o cesarkę ! Jak się
nie zgodzi pójdę do psychiatry i wiem ,że on może wystawić takie zalecenie .
Super [emoji4] 15 cm toż to już wielkie dziecko [emoji6] ja muszę moja podpytać na którejś wizycie jak teraz wygląda poród w Wojewódzkim bo ja serio nie wyobrażam sobie rodzenia dziecka na wspólnej sali słuchając jak inne wrzeszczą i jęczą, gdyby esculap nie miał tyłu złych opinii i miał zaplecze dobre to bym nawet zapłaciła za poród w godnych warunkach. Na prawdę uważam, że w Bielsku nie ma dobrego miejsca na poród [emoji6]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super [emoji4] 15 cm toż to już wielkie dziecko [emoji6] ja muszę moja podpytać na którejś wizycie jak teraz wygląda poród w Wojewódzkim bo ja serio nie wyobrażam sobie rodzenia dziecka na wspólnej sali słuchając jak inne wrzeszczą i jęczą, gdyby esculap nie miał tyłu złych opinii i miał zaplecze dobre to bym nawet zapłaciła za poród w godnych warunkach. Na prawdę uważam, że w Bielsku nie ma dobrego miejsca na poród [emoji6]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
eh dokładnie . Kurcze zapomniałam jej jeszcze wspomnieć ,że mam problem z kręgosłupem musze ją męczyć o tą cesarkę ... Nie daje mi to teraz spokoju
 
reklama
Ja już po wizycie :)
Dzidzia mega ruchliwa ! Ma 15 cm i waży 166 gram. Płeć na 90 % dziewczynka ale z tą pewnością
poczekam do połówkowego usg 4d :) Mam odstawić tabletki na podtrzymanie ( tylko dojem opakowanie i koniec )
Rozmawiałam z nią o porodzie o tej mojej traumie i co przeszłam ja i dziecko ,ale mimo to upiera się
żebym rodziła naturalnie wrrr !!! Ja sobie tego nie wyobrażam i będę ją meczyć o cesarkę ! Jak się
nie zgodzi pójdę do psychiatry i wiem ,że on może wystawić takie zalecenie .
Super wiadomość ;) witaj w klubie u mnie też na 90 % kobietka ;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry