reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

ehehe gdzie taki lekarz przyjmuje ? on chyba jakieś braki ma
Dopóki ma wiedzę i mu się chce poświęcić 40 minut na wizytę żeby wytłumaczyć i wysłuchać to nie przeszkadza mi, że sobie pojajczy [emoji6] dzisiaj poszłam to oprócz pomocy z ciśnieniem ( miałam przed wizytą 164/77) podpowiedział jak jeść żeby czuć się w ciąży lepiej, i dał skierowanie na 20 badań [emoji6]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny tak Was czytam i się nadziwić nie mogę, jakie z Was pełne energii ranne ptaszki! :-) U mnie ta druga faza energetyczna coś nie chce przyjść, dalej mi sennie, nie mam apetytu i siły, dalej głowa boli..zazdroszcze Wam ;)
My powoli się już zbieramy do wyjazdu, czekac nas 2,5 tys km do przejechania, mam nadzieję, że jakoś to przeżyję ;)

My z mężem wczoraj świętowaliśmy, więc nie moja wina, że się tak pospieszyl :p

Co tam gotujecie dzisiaj dobrego? Ja dalej mieso bleee, wiec jem kukurydze, cukienie, pomidory i papryki z makaronem, ale juz jakos wena mi sie kończy..;)

A w ogóle to odczuwam wzmozony niepokoj ostatnio, usg miesiac temu mialam, kruszynka miala wtedy 1,4cm, tak dawno to bylo..coraz trudniej mi do tego 19stego wytrwać..!!! :baffled: Ale pocieszajace, ze u Was wszystko dobrze! :-)
 
Oska najważniejsze że z kruszynkami wszystko Ok! Trzymam kciuki żeby szybko Ci ten ból przeszedł!!!
Millo fajnie że u Was ok ;-) dobrze że dałaś znać ;-)
Gieer fajny doktor- jajcarz, lepszy taki niż jakiś gbur :-D
A ja wróciłam do domu, ugotowałam barszcz wigilijny z kwasu z kiszonej kapusty pychotaaa a teraz leżę i robie miejsce na druga miskę :p
 
Dziewczyny tak Was czytam i się nadziwić nie mogę, jakie z Was pełne energii ranne ptaszki! :-) U mnie ta druga faza energetyczna coś nie chce przyjść, dalej mi sennie, nie mam apetytu i siły, dalej głowa boli..zazdroszcze Wam ;)
My powoli się już zbieramy do wyjazdu, czekac nas 2,5 tys km do przejechania, mam nadzieję, że jakoś to przeżyję ;)

My z mężem wczoraj świętowaliśmy, więc nie moja wina, że się tak pospieszyl :p

Co tam gotujecie dzisiaj dobrego? Ja dalej mieso bleee, wiec jem kukurydze, cukienie, pomidory i papryki z makaronem, ale juz jakos wena mi sie kończy..;)

A w ogóle to odczuwam wzmozony niepokoj ostatnio, usg miesiac temu mialam, kruszynka miala wtedy 1,4cm, tak dawno to bylo..coraz trudniej mi do tego 19stego wytrwać..!!! :baffled: Ale pocieszajace, ze u Was wszystko dobrze! :-) i ze takich pociesznych lekarzy macie :D
 
Dopóki ma wiedzę i mu się chce poświęcić 40 minut na wizytę żeby wytłumaczyć i wysłuchać to nie przeszkadza mi, że sobie pojajczy [emoji6] dzisiaj poszłam to oprócz pomocy z ciśnieniem ( miałam przed wizytą 164/77) podpowiedział jak jeść żeby czuć się w ciąży lepiej, i dał skierowanie na 20 badań [emoji6]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Sikam pod siebie jak czytam Twoje relacje z wizyt u tego lekarza :D jak będziesz miała chwilę podziel się co Ci tam poradził na te jelita bo też się męczę :/
 
Przepraszam Was ze tak zadko sie oddzywam. Dziekuje za trzymanie kciukow. Bylam niedawno w Polsce a teraz sie rozchorowalam, do tego praca, mala I czasu brak. Podczytuje Was jednak I za Wszystkie trzymam kciuki. Dzisiaj bylismy na usg. Dzidzia nie chciala wspolpracowac z pania polozna.
Lezala na brzuchu z tylkiem do gory. Musialam trzasc biodrami by sie jakos odwrocila. Pozniej patrzyla na nas zamiast do gory wiec badanie troche trwalo zanim sie poprawnie ulozyla i dalo sie cos zobaczyc hahaha
Pani polozna stwierdzila ze dzidzia jest uparta (no jasne, po tacie i siostrze hahaha)
Termin przesunal mi sie na 23 grudnia (obecnie 11 tydzien i 4 dzien). Badania prenatalne wyszlo ok, nie ma powodow do zadnych zmartwien wiec strasznie sie ciesze. Tetno plodu 170. Nasza coreczka widziala i slyszala serduszko swojego braciszka/siostrzyczki wiec bardzo sie tym wzruszylam. Postaram sie wkleic zdjecie z usg, tylko nie wiem czy moge je zmniejszyc w telefonie bo komputera brak?
 
:** moje zamartwiaczki jedne:*

Katie super ze na prenatalnych wszystko dobrze i fajnie,że córeczke wziełas ze soba:)Ja na połówkowe wezme synka:D
Iwilleatyou widzialam przez jaki most przechodziłas!! Matko szalona!!!!! W zyciu bym tego nie zrobiła albo rzygałabym jak kot:p
Widze ze niektore z Was czuja ruchy dziecka.Wspaniale:)Zazdroszcze!!Z synem czulam od 16 tyg ale teraz łozysko na przedniej scianie:(ale pocieszam się tym,że brzuszek wkoncu rosnie:D
 
Dziewczyny tak Was czytam i się nadziwić nie mogę, jakie z Was pełne energii ranne ptaszki! :-) U mnie ta druga faza energetyczna coś nie chce przyjść, dalej mi sennie, nie mam apetytu i siły, dalej głowa boli..zazdroszcze Wam ;)
My powoli się już zbieramy do wyjazdu, czekac nas 2,5 tys km do przejechania, mam nadzieję, że jakoś to przeżyję ;)

My z mężem wczoraj świętowaliśmy, więc nie moja wina, że się tak pospieszyl :p

Co tam gotujecie dzisiaj dobrego? Ja dalej mieso bleee, wiec jem kukurydze, cukienie, pomidory i papryki z makaronem, ale juz jakos wena mi sie kończy..;)

A w ogóle to odczuwam wzmozony niepokoj ostatnio, usg miesiac temu mialam, kruszynka miala wtedy 1,4cm, tak dawno to bylo..coraz trudniej mi do tego 19stego wytrwać..!!! :baffled: Ale pocieszajace, ze u Was wszystko dobrze! :-)
Ja dziś krupnik i pierogi ruskie z boczkiem i do tego maślanka ;) No i zrobiłam jeszcze kompocik truskawkowo- brzoskwiniowy :)
 
Ja dziś krupnik i pierogi ruskie z boczkiem i do tego maślanka ;) No i zrobiłam jeszcze kompocik truskawkowo- brzoskwiniowy :)
Oj to sie kochana musialas niezle napracowac, ale brzmi super..i do tego ten kompocik <3
Ja pierwsze, co zrobie po przyjezdzie do PL, to mloda, zasmazana, biala kapusta i kluski..chodzi to za mna od ponad miesiaca,a tu nie ma ani kapuchy, ani maki na kluski ;)
 
reklama
Ja dzisiaj pierś w papirusie plus sałatka z cykorii, roszponki i endywii

p19uflw1nv024jhl.png
Endywia? Co to takiego?:happy:
 
Do góry