reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny lekarz badal mnie na fotelu i wszystko w porządku. W posiewie i ogólnych badaniach też wszystko w porządku. Ordynator już nie ma pomysłu co ze mną jest. Już nie wyrabiam. Na szczęście ból trochę odpuścił. Ale podobno mam się do niego przyzwyczaić. Jakim cudem?????
 
reklama
Oska, ja jak miałam ostra infekcje, to usg i wyniki były już ok, a ból ustawal bardzo powoli, ale w końcu ustąpił! Po ok 1,5tyg.
Ja brałam silny antybiotyk Cipronex. Ale to było przed ciąża...
 
Hej dziewczyny ja juz po drugiej wizycie. Podejzelismy na usg dzidzie. 9 tydzien ciazy mamy. Termin na 13.1.18. Karta ciazy zalozona, spuscili mi chyba z pol litra krwi na badania :-)
Dzidziunia ma 2 cm i na usg wygladala jak mis haribo mamy male nozeczki i raczki nastepna wizyta za 4 tygodnie.
 
Cześć dziewczyny, ja od rana ogarniam mieszkanie ☺
Wstawalam dzisiaj dwa razy 6.30 i 9. Jak wstaje rano jest mi strasznie niedobrze z głodu i musze zjeść cokolwiek. najgorzej boje się badań w przyszłym tygodniu na czczo bo nie wiem czy wytrzymam.

Oska trzymaj się! i całe szczęście ze widziałaś maleństwa bo napewno się uspokoiłas trochę ☺

Blair zapożyczam linka, nie wiem czy coś kupie ale przejrzeć zawsze warto ☺

Trzymam kciuki za wizytujące dziewczyny i czekamy na wieści!! ☺
 
Cholewcia nie było mnie od weekendu i nie nadrobię!Wybaczcie..urwanie głowy w domu.Rodzice na tych wczasach to pilnujemy im domu a tam z netem cieniusieńko..do tego jezdzic do siostry kwiaty podlewac bo tez ich nie ma..ciotka z Niemiec przyjechała..Wszystko na raz.
Oska widzę,że jestes w szpitalu! Kurde nieciekawie z tym zapaleniem nerek..oby szybko ból odpuścił.. Fajnie,ze przynajmniej dzieci Ci pokazali i się pod tym względem uspokoiłaś!:*Będzie dobrze!!a antybiotyk niestety czasem wskazany i mniej szkodzi niz infekcja ktora moze zagrazac.
Mam nadzieje,ze same dobre wieści po wizytach przez te dni były:* i ze u reszty Mamuś wszystko dobrze:*
Mam chwilke bo jestem u siebie w mieszkaniu to przelece wstecz:)
 
Cholewcia nie było mnie od weekendu i nie nadrobię!Wybaczcie..urwanie głowy w domu.Rodzice na tych wczasach to pilnujemy im domu a tam z netem cieniusieńko..do tego jezdzic do siostry kwiaty podlewac bo tez ich nie ma..ciotka z Niemiec przyjechała..Wszystko na raz.
Oska widzę,że jestes w szpitalu! Kurde nieciekawie z tym zapaleniem nerek..oby szybko ból odpuścił.. Fajnie,ze przynajmniej dzieci Ci pokazali i się pod tym względem uspokoiłaś!:*Będzie dobrze!!a antybiotyk niestety czasem wskazany i mniej szkodzi niz infekcja ktora moze zagrazac.
Mam nadzieje,ze same dobre wieści po wizytach przez te dni były:* i ze u reszty Mamuś wszystko dobrze:*
Mam chwilke bo jestem u siebie w mieszkaniu to przelece wstecz:)
Dobrze ze się odezwałaś bo juz wszystkie się martwilysmy.
 
reklama
Do góry