reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Sikam pod siebie jak czytam Twoje relacje z wizyt u tego lekarza :D jak będziesz miała chwilę podziel się co Ci tam poradził na te jelita bo też się męczę :/
Powiedział, żebym nie jadła rzeczy:
Pikantnych
Smażonych
Kwaśnych [emoji6]
Przy moim ciśnieniu również słonych, więc chyba zacznę papki dla niemowląt jeść [emoji6]
Jeżeli się źle czuję po jedzeniu to jeść bo zupy, ale po groszku zjeść 6-7 łyżek poczekać z 15 minut aż to się przetrawi i kolejne parę łyżek.
Jak biorę różne leki to mam między nimi mieć minimum godzinę przerwy, bo czasem się może zdarzyć tak że dwa różne leki rozkłada ten sam enzym i jak biorę je naraz to wątroba już jest mocno obciążona.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj to sie kochana musialas niezle napracowac, ale brzmi super..i do tego ten kompocik <3
Ja pierwsze, co zrobie po przyjezdzie do PL, to mloda, zasmazana, biala kapusta i kluski..chodzi to za mna od ponad miesiaca,a tu nie ma ani kapuchy, ani maki na kluski ;)
Kurcze nie wiem czy pytalam ale w jakim państwie mieszkasz ? :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie dzisiaj napadło na gotowanie i upiekłam bułeczki na kolacje i będą na śniadanie.W piekarniku siedzi teraz golonka i ziemniaczki w przyprawach ;)
Z dnia na dzień tak jakoś mi brzuszek urósł,że aż się sama dziwie ;)
A wlasnie mowilam dzisiaj mojej siostrze ze chce golonke...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze nie wiem czy pytalam ale w jakim państwie mieszkasz ? :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
W Hiszpanii...kurde będę tęsknić..ale przecież nasz kochany Śląsk też jest uroczy..zamiast morza będzie Pogoria albo Chechlo, zamiast Pireneji Beskidy, zamiast tapasow i nocnego zycia na miescie bedzie sezon grillowy, jakos to bedzie..:p ;] <chlip>
 
reklama
Do góry