reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja już się pogubiłam. Ostatnia miesiączkę miałam 10.02. Ale mam długie cykle ok 33-35 dni (dodatkowo szalały z uwagi na zapalenie nerek i antybiotyki w ostatnim cyklu przed zajęciem w ciążę).
Z usg teraz jestem w 14w5d i poród 24.11.2017. I tego mam się trzymać, prawda?
Tak, termin z usg jest najbardziej prawdopodobny biorąc pod uwagę nieregularne cykle.
 
reklama
Właśnie robiłam porządek w swojej karcie ciąży i się zorientowałam że badanie kolejne mam 20.06, a nie 19.06 eh :p
Ja tak tez odwaliłam:) wyszykowałam się , wydepilowałam, wzięłam urlop w pracy. Wychodzę jeszcze tylko karta ciąży i wyniki. Na karcie ciąży naklejona karteczka. Wizyta 05.05. a to był czwarty:)
 
IMG_20170531_141833.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
A u mnie dzisiaj pieczarkowa :)
 

Załączniki

  • IMG_20170531_141833.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    IMG_20170531_141833.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    42,4 KB · Wyświetleń: 385
Dziekuje dziewczyny! U mnie libido bylo okropne przez pierwsze dwa miesiace nawet moj K juz tez takk marudny chodzil.. ale jakos od ostatnich 2tyg nagle boom wszystko sie poprawilo i lazde z nas szczesliwe chodzi [emoji23]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry