reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej dziewczynki
Oj widzę że wesołe forum jest :)
Ja wczoraj odebrałam wyniki z krwi i moczu i się poprawiły zobaczymy co powie lekarz w piątek.
Jutro badania genetyczne a ja dalej nie mam pojęcia jak ja mam tam dojechać tak to jest jak się nie zna miasta ale po tym jak prze studiowałam mapkę to się przejdę daleko nie jest , ale troszkę stracha mam przed tym badaniem bo ostatnio dziwnie mnie brzuch kuje to na pewno nie są ruchy bo za wcześnie jutro się wszystko okaże, ale jestem zła na mojego starego że się urwie trochę wcześniej z pracy to nie bo on nie może, jeszcze na żadnej wizycie ze mną nie był i z tego coś się zdaje że nie pójdzie ehh
Wczoraj oglądałam zdjęcia z komunii bo już są tak się ubawiłam że szok moje dziecko to tak wyszło że szkoda mówić jak nie zamyślony był to zimno mu było co na zewnątrz było ponad 30 stopni musze cos z tego wybrać ale nie mam pojęcie które w czwartek ma film z komunii aż powiem wam że tam to już wszystko wyjdzie chyba że cos po wycinają z niego hahaha

Uciekam bo syn mnie namawia abym z nim fife pograła wiec ide mu dokopać a potem jak mąż wróci z pracy to mu dokopię heheheh

Życzę wam dziewczyny udanych wizyt i tym co już miały gratuluje dobrych wiadomości
Nowe dziewczyny witam
 
reklama
@eklerka czy to nie Twój syn ? Mam nadzieje, że nie !
1496227824-aaaaaa.png


p19uflw1nv024jhl.png
Ja pierdziele ZAWAL NA PIERWSZE WRAŻENIE... Ale zbieg okoliczności

......:::::::::12t. i 1d::::::::.........
 
Powiem Wam ze ja cały czas myślałam ze mi sie dzidzia układa gdzieś z prawej strony od pępka. Tam nawet czasami robi mi sie taka jakby twarda gulaja. A ta mała bestia jednak z lewej siedzi.
 
Dziewczyny pijecie jakieś zioła regularnie teraz? Czy są jakieś zalecane w ciąży, np. na poprawę trawienia?
Chciałabym się jutro wybrać do sklepu zielarskiego.
 
Dziewczyny pijecie jakieś zioła regularnie teraz? Czy są jakieś zalecane w ciąży, np. na poprawę trawienia?
Chciałabym się jutro wybrać do sklepu zielarskiego.
Kurcze mi lekarz odradzil regularne picie ziół pytałam głównie o rumianek, koperek itp. Mówił, że można raz na jakiś czas jeśli jest potrzeba. A tak to nie.
 
reklama
Ja w ogóle siedzę w poczekalni. Jakoś poślizg mały jest. I stres większy
Będzie dobrze!!!!! Czekamy na wieści!

Ja właśnie rozmawiałam z mężem i w związku z tym że brzuch już jest widoczny to raczej dzisiaj powiemy naszemu synowi że będzie straszył bratem ;-) bo głupio by było jakby dowiedział się od kogoś innego. Więc już nie mogę docZekać się jego reakcji bo bardzo marzy o tym żeby mieć rodzeństwo ;-)
 
Do góry