reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Po badaniach, zdrowe, książkowe 58mm szczęścia ☺
 

Załączniki

  • P_20170531_125956_1.jpg
    P_20170531_125956_1.jpg
    750,7 KB · Wyświetleń: 81
reklama
Ja ostatnio aseksulana jestem, więc sobię chociaż z wami pożartuję :D

Ale powiem wam, że napięcie seksulane "wisi w powietrzu" czasami jak się nas czyta :D

Oj wisi wisi :D Mi ostatnio dość mocno libido się poprawiło i nie wytrzymałam i skusiłam się na delikatne bara bara ;)
Teraz bym to powtarzała najchętniej codziennie lub nawet ze dwa razy dziennie ale spokojnie staram się do tego podejść...
Nie dawno dopiero plamienia się skończyły także tak raz za czasu myślę że nie zaszkodzi, a zauważyłam również że jak jest mi przyjemnie to uspokajają się te skurczowe bóle brzucha.
 
Ja od 5tc odczuwam skurczowe bóle brzucha a w dniach kiedy miałaby przyjść miesiączką bóle są mocniejsze pytałam pani doktor o to powiedziała że to normalne.
Ja również mam zaparcia od dwóch dni nie byłam za to większa potrzebą - nie mogłam spać w nocy bo miałam jakby kolkę po jednej i drugiej stronie pod żebrami, rano po 6:00 już nie wytrzymałam i musiałam włożyć czopka glicerynowego, kolka minęła czyli bóle były od jelit. Rano też przed śniadaniem zarzylam syrop laktuloza (pani doktor mi poleciła) ostatnio już po porannej dawce syropu dopoludnia poszłam za potrzebą ale teraz przez dwa dni jakoś zapomniałam o tym stropie.( zarzywa się go albo na czczo przed jedzeniem 45ml albo 3x15ml przed jedzeniem w ciągu dnia).

Miałam tego typu rewolucję w ciąży z maksiem. Skurcze zaparcia. Z tymże od połowy ciąży lezalam w szpitalu.
Liczę na to, że w tej ciąży się to nie powtórzy.
Póki co nie chce brać laktulozy. Chodzę codziennie do toalety ale ciężko mi wtedy i tak jakby cały dół mi urywalo :-(
 
reklama
Ja jak głupia zjadłam wczoraj zwykły jogurt a że nie toleruje laktozy to dzis mnie tak jelita bola ze szok leże i zwijam sie mam dosc....
 
Do góry