reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

potrzebujesz pomocy?? Zeby zasnąć?? To ja mogę na nfz usypiać i znieczylać. Uwaga, zaczynam: aaAaa kotaki dwa, szare bure, szare bure, oby dwa, więc śpij bo własnie, ksieżyc ziewa i za chwilę zaśnie...
Nie no wlasnie przespalam najlepsze co sie dzialo na forum :p teraz nadrobilam i dawno sie tak nie usmialam :D uwielbiam Was :D
Chyba zrobie dzisiaj mezowi jakas mala niespodzianke, bo ostatnio to ze mnie zupelny seksualny flak i go troche zaniedbuje, ale tak sie tu teraz Was naczytalam, wiec wiecie..:p
 
reklama
Jakiś dzisiaj bolesny dzień mamy ;) Mi za to głowa pęka, niby ciśnienie ok bo tak 117-125/80 ale już zaliczyłam jedną drzemkę o 12 i pomogło do momentu wstania z łózka jak zaczynam chodzić znów boli.
 
Jakiś dzisiaj bolesny dzień mamy ;) Mi za to głowa pęka, niby ciśnienie ok bo tak 117-125/80 ale już zaliczyłam jedną drzemkę o 12 i pomogło do momentu wstania z łózka jak zaczynam chodzić znów boli.
Mam to samo i to od kilku dni, czuje cisnienie takie rozsadzajace w czaszce, ale nie mam tu cisnieniomierza :/
 
A kiedy dokladnie wizyte masz? No jak na 24.12 termin to juz 11 tydzien powinnas miec nawet :) Liczysz od ostatniej miesiaczki?
Liczę od ostatniej ale...wiem też dokładnie kiedy doszło do zapłodnienia. Tydzień w ta czy w ta raczej mi nie zrobi różnicy haha. Wizytę mam na 8 czerwca

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Liczę od ostatniej ale...wiem też dokładnie kiedy doszło do zapłodnienia. Tydzień w ta czy w ta raczej mi nie zrobi różnicy haha. Wizytę mam na 8 czerwca

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Jeżeli mieszkasz w PL i łapiesz się według dochodów do becikowego, to w sumie zrobi, bo musisz mieć udokumentowaną opiekę od 10 tygodnia :)
 
Gratuluję dobrych wiadomości na wizytach! Poszłam na loda zjadłam dwa. Muszę zacząć sama sorbety robić taki mam pociąg do lodów bo bo tych kalorycznych to niedługo Mężuś będzie musiała futryny poszerzać ;)
 
reklama
Ja już się pogubiłam. Ostatnia miesiączkę miałam 10.02. Ale mam długie cykle ok 33-35 dni (dodatkowo szalały z uwagi na zapalenie nerek i antybiotyki w ostatnim cyklu przed zajęciem w ciążę).
Z usg teraz jestem w 14w5d i poród 24.11.2017. I tego mam się trzymać, prawda?
 
Do góry