reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Zaczęłam sprzątać łazienkę i tak mnie zaczął boleć dół kręgosłupa (jak przy okresie), że odpoczywam chwilkę.
Obiad na dziś mam jeszcze z wczoraj, chciałam zrobić szarlotkę ale Mąż dziś późno wraca, więc przełożę to chyba na jutro, żeby była jak najświeższa :)
Ja hybrydy mam cały czas, zdejmę do porodu.
No to pogadam z moja kosmetyczka o tym wosku następnym razem :)
Ja tez ostatnio mam dziwne dolegliwisci, jak cos wiecej w domu porobie, wczoraj nagle chyba gdzies z 7 razy zaklulo tak jakby spojenie lonowe i to tak dosc silnie, polozylam sie na godzinke i przeszlo, ale troche sie przestraszylam :/
 
Dziewczyny trzymam za wszystkie kciuki, za mnie też proszę . Strasznie się boję....

Dzisiaj gości mam, więc zajrzę dopiero wieczorem by powiedzieć co i jak

Buziaki

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymamy mocno. Trzymajcie się cieplutko :-*
 
Cześć dziewczyny :) Czy mogę do Was dołączyć? rodzę w grudniu :) bardzo ciekawe Wasze forum, wiele można się dowiedzieć, tym bardziej, że to moja pierwsza ciąża i jestem zielona.....no i bardzo się boję :/
Witaj Nika, jasne, że możesz dołączyć.

Do wszystkich podczytujących - nie bójcie się ujawnić, odezwijcie sie i zacznijcie z nami gadać - będzie nam przyjemnie :)
 
reklama
Aby Ci sie pajaczki nie zrobiły później :)

p19uflw1nv024jhl.png
Kochana co masz na myśli? W sensie popękane krwinki?
 
Do góry