reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
U mnie sporo osob juz wie, powiedzielismy rodzicom i rodzenstwu i znajomym, ktorzy nas to w Hiszpanii odwiedzili, no i ja w pracy powiedzialam juz tez, na razie tyle, bardziej paplac o ciazy będę po prenatalnych:)

Ehh no i jednak suwaczek się nie pojawia mimo, ze jest wklejony w sygnaturze i wyswietla sie w podgladzie..nie rozumiem :/
Ja widzę twój suwaczek 9t 6d
 
@Lady_Waiting piękne maleństwa :-)
@Manique współczuję przeżyć na glukozie :-/ tule

Kurcze ja właśnie sobie uświadomiłam że lekarz na poprzedniej wizycie pytał do kiedy mam l4(mam do 31.05) i czy wracam do pracy. No i tak myślę że z chęcią wrócę jeśli z dzidzia i z całą resztą wszystko ok!!! Przynajmniej na miesiąc dwa co by premie zdobyć :-)
Odebrałam dzisiaj morfologie. Hemoglobina skoczyła do prawie 14 ale jestem zadowolona!!
Ogólnie od wczoraj czuje taka ogromną lekkość i nie chce sobie wkręcac, że to coś złego tylko staram się cieszyć dobrym samopoczuciem.
Mam nadzieję, że u was podobnie!!

W środę jadę na zakupy. Najpierw do Reserved po jakieś koszulki i sukienki. Mam nadzieję że kupię też więcej bawełnianych majtek bo u mnie tego zawsze brakowało wszystko mam z koronki...a to niezbyt zdrowe!
 
Z jednej strony ja też, bo do Świąt dojdę do siebie i się ogarnę. Ale z drugiej wcześniaki to zawsze jakieś ryzyko...
Ja urodziłam córkę 36tygodniu. Wody mi odeszły i miałam CC.
Córka 10/10 zdrowiutka.
Będzie dobrze, nie martw się [emoji4][emoji4]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
@Lady_Waiting piękne maleństwa :-)
@Manique współczuję przeżyć na glukozie :-/ tule

Kurcze ja właśnie sobie uświadomiłam że lekarz na poprzedniej wizycie pytał do kiedy mam l4(mam do 31.05) i czy wracam do pracy. No i tak myślę że z chęcią wrócę jeśli z dzidzia i z całą resztą wszystko ok!!! Przynajmniej na miesiąc dwa co by premie zdobyć :-)
Odebrałam dzisiaj morfologie. Hemoglobina skoczyła do prawie 14 ale jestem zadowolona!!
Ogólnie od wczoraj czuje taka ogromną lekkość i nie chce sobie wkręcac, że to coś złego tylko staram się cieszyć dobrym samopoczuciem.
Mam nadzieję, że u was podobnie!!

W środę jadę na zakupy. Najpierw do Reserved po jakieś koszulki i sukienki. Mam nadzieję że kupię też więcej bawełnianych majtek bo u mnie tego zawsze brakowało wszystko mam z koronki...a to niezbyt zdrowe!

Jaaa ale hemoglobina super :) u mnie walka z wynikiem 10,3 :(
 
@Lady_Waiting piękne maleństwa :-)
@Manique współczuję przeżyć na glukozie :-/ tule

Kurcze ja właśnie sobie uświadomiłam że lekarz na poprzedniej wizycie pytał do kiedy mam l4(mam do 31.05) i czy wracam do pracy. No i tak myślę że z chęcią wrócę jeśli z dzidzia i z całą resztą wszystko ok!!! Przynajmniej na miesiąc dwa co by premie zdobyć :-)
Odebrałam dzisiaj morfologie. Hemoglobina skoczyła do prawie 14 ale jestem zadowolona!!
Ogólnie od wczoraj czuje taka ogromną lekkość i nie chce sobie wkręcac, że to coś złego tylko staram się cieszyć dobrym samopoczuciem.
Mam nadzieję, że u was podobnie!!

W środę jadę na zakupy. Najpierw do Reserved po jakieś koszulki i sukienki. Mam nadzieję że kupię też więcej bawełnianych majtek bo u mnie tego zawsze brakowało wszystko mam z koronki...a to niezbyt zdrowe!
A gdzie pracujesz?:)
Bawelnianych majtek nigdy nie za wiele, a rzeczywiscie sa teraz najbardziej wskazane :)
Ja tez sie czuje dobrze i zaczynam sie tym cieszyc a nie martwic:)
 
Ja to oczywiście.już mam anemie i na bioferze jadę. Zobaczę za kilka tygodni czy jest jakiś rezultat

Ja też muszę majtki bawełniane sobie kupić, bo nie mam ani jednej pary....

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie umiem nosic innych majtek tylko stringi caly czas ale chyba bede musiala sie powoli przestawić...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry