reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Próbowałam i niestety nic...

p19uflw1nv024jhl.png

Spróbuj dużo wody i 2x magnez z b6 i cynkiem. Mi to ostatnio pomogło plus krótka drzemka.
Pije też Muszynianke ona ma dużo magnezu i wapnia i lepiej się czuje jak wypiłam 2butelki dziennie.
 
reklama
Tak podejrzewałam. Masz genialne usposobienie do takiej pracy, bo Ciebie po prostu człowiek lubi :-)

Co do morfologii ja robię co wizytę, nawet jak lekarz nie zleci to przychodzę z wynikami. Dla własnego spokoju
W zeszłej ciąży miałam bardzo dużą niedokrwistość, dopiero po 20 od po to morfologia wróciła mi do poziomu w normie, chociaż bez szału
Dziękuje :-))
Masz bardzo dobre rozsądne swiadome i odpowiedzialne podejście :-) bardzo to lubię u Ciebie :-)
 
Ja ostatnio byłam w sferze w C&A i nie widziałam żadnych ciuchów ciążowych :-(
Podobno dział ciążowy mają tylko w Katowicach najbliżej. Ja zamawiam z internetu z dostawą na sklep bo jak nie pasuje to od razu wypełniam formularz i nie płacę za odesłanie rzeczy, tylko sklep stacjonarny je odsyła :)
 
Mi muszynianke lekarz odradzil, ze względu na dużą mineralizacje właśnie. Że nerki.może obciążać i prowadzić do kamicy

Spróbuj dużo wody i 2x magnez z b6 i cynkiem. Mi to ostatnio pomogło plus krótka drzemka.
Pije też Muszynianke ona ma dużo magnezu i wapnia i lepiej się czuje jak wypiłam 2butelki dziennie.


Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Rossiczka
Nie widziałam. Muszę uważać.

Jak sobie postanowiłam tak robię....zdrowa dieta dzień pierwszy. Mam nadzieję że wyjdzie to nam na dobre i przestane tyc tam gdzie nie powinnam :-D
DSC_0001_20170529165433606.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0001_20170529165433606.jpg
    DSC_0001_20170529165433606.jpg
    55,9 KB · Wyświetleń: 360
@Rossiczka
Nie widziałam. Muszę uważać.

Jak sobie postanowiłam tak robię....zdrowa dieta dzień pierwszy. Mam nadzieję że wyjdzie to nam na dobre i przestane tyc tam gdzie nie powinnam :-DZobacz załącznik 808467
Ależ katujecie ludzi...

Ja dziś chłodnik litewski zrobiłam. Bardzo smaczny, ale jak patrzę na wasze jedzenie to bym sie dosiadła do was z dodatkowym widelcem :D:D
 
Ależ katujecie ludzi...

Ja dziś chłodnik litewski zrobiłam. Bardzo smaczny, ale jak patrzę na wasze jedzenie to bym sie dosiadła do was z dodatkowym widelcem :D:D
Zapraszam :-D ugotowalam cały gar.
Jutro robię delikatna zupę z botwinki a na drugie planuje jakąś rybkę pieczona z warzywami...
 
Dziewczyny powiem Wam, że ludzie nie mają za grosz taktu. Rozmawiałam dzisiaj z chrzestnym mojej córki, dowiedział się że straciłam w lutym dzieciątko jakoś w połowie marca, a dziś z nim rozmawiałam przez telefon (mój mąż mu wczoraj o ciąży powiedział) i się mnie pyta czy tym razem mam dobre przeczucia, powiedziałam, że tak że jak na razie wszystko jest dobrze a to już 12 tydzień się zaczyna. Dostałam super pokrzepiająca odpowiedź, no 12 tydzień to przecież wcześnie, poczekaj z cieszeniem się tak do 20...
 
reklama
Ale juz mam ochotę na kasze gryczana z sosem gulaszowym :D

p19uflw1nv024jhl.png
:-D mi takie typowo polskie smaki odeszły i może to i lepiej bo jest mi łatwiej. Od początku mam fazę na zielone warzywa i ogólnie warzywa. Mięso raczej ble. Choć ten kurczak w kaszy dał radę no i domowe burgery wołowe z gtilla też raz na jakiś czas pokocham :-D

Po ciąży z maksiem wiem jak dobra dieta potrafi działać cuda. Nie chodzi tylko o wagę ale samopoczucie, później wyniki dziecka i powrót do formy po urodzeniu.
Ogólnie polecam dietę w ciąży..
Jak będę miała chwilę to wybiorę się do dietetyka bo jestem kiepska w planowaniu obiadów :-)
 
Do góry