reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Bo takie "powiedzenia" dobiera się wedle uznania :-)
Raz jest, że prawdziwy mężczyzna powinien postawić dom, posadzić drzewo i splodzic syna . Zawsze też można wybrać, że prawdziwy mężczyzna chce.mieć córkę :-) wszyscy więc szczęśliwi
Złudzenia, które pozwalają żyć :-)
 
reklama
Moj tez przy pierwszej ciazy chcial syna. A potem oszalal na punkcie córeczki
Mój S. od jakiegoś czasu mnie drażni bo mimo że wie, że marzy mi się córcia od dawien dawna (jeszcze sporo przed jakimkolwiek myśleniem o ciąży), to on się upiera że to syn i mówi o nim "mały" nie dając się poprawiać na "albo mała". Ostatnio usłyszałam plotkę pochodzącą od jego rodzeństwa, że na pewno to córcia będzie, że widać po mnie (?) :p

Co do USG, to prenatalne za tydzień będzie pierwszym badaniem, na które się razem wybieramy. Powiem Wam, że jak sama chodziłam, to oczywiście było zainteresowanie co i jak, niecierpliwe wyczekiwanie na zobaczenie fotek i wgl. Za to teraz to już jest szaleństwo od jakiegoś czasu bo się tak nakręcił, ja tu zaczynam pomału panikować (eh, te hormony ;) ), a on jakby latał pół metra nad ziemią z radości i się doczekać nie może.
 
Mój S. od jakiegoś czasu mnie drażni bo mimo że wie, że marzy mi się córcia od dawien dawna (jeszcze sporo przed jakimkolwiek myśleniem o ciąży), to on się upiera że to syn i mówi o nim "mały" nie dając się poprawiać na "albo mała". Ostatnio usłyszałam plotkę pochodzącą od jego rodzeństwa, że na pewno to córcia będzie, że widać po mnie (?) :p

Co do USG, to prenatalne za tydzień będzie pierwszym badaniem, na które się razem wybieramy. Powiem Wam, że jak sama chodziłam, to oczywiście było zainteresowanie co i jak, niecierpliwe wyczekiwanie na zobaczenie fotek i wgl. Za to teraz to już jest szaleństwo od jakiegoś czasu bo się tak nakręcił, ja tu zaczynam pomału panikować (eh, te hormony ;) ), a on jakby latał pół metra nad ziemią z radości i się doczekać nie może.
Moj mi caly czas wmawia ze to blizniaki chociaz na usg na 100% wychodzi jedno ☺
 
Mój S. od jakiegoś czasu mnie drażni bo mimo że wie, że marzy mi się córcia od dawien dawna (jeszcze sporo przed jakimkolwiek myśleniem o ciąży), to on się upiera że to syn i mówi o nim "mały" nie dając się poprawiać na "albo mała". Ostatnio usłyszałam plotkę pochodzącą od jego rodzeństwa, że na pewno to córcia będzie, że widać po mnie (?) [emoji14]

Co do USG, to prenatalne za tydzień będzie pierwszym badaniem, na które się razem wybieramy. Powiem Wam, że jak sama chodziłam, to oczywiście było zainteresowanie co i jak, niecierpliwe wyczekiwanie na zobaczenie fotek i wgl. Za to teraz to już jest szaleństwo od jakiegoś czasu bo się tak nakręcił, ja tu zaczynam pomału panikować (eh, te hormony ;) ), a on jakby latał pół metra nad ziemią z radości i się doczekać nie może.
Bo faceci tak mają :-) mój nigdy nie.miał lęku Przed usg "bo w końcu on robił to jest.porządnie", porodu też się nie bał.
 
U mnie mąż twierdzi, że będzie drugi chłopiec. Powiedział że dziewczynka będzie trzecia lub czwarta......

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ambitny plan mąż ma ;) a tak na serio, macie plan na dużą rodzinę?

Ja bym chciała dwójkę ale jak nam produkcja zajmie tyle co pierwszego to nie wiem czy za stara nie będę ;(
 
Ambitny plan mąż ma ;) a tak na serio, macie plan na dużą rodzinę?

Ja bym chciała dwójkę ale jak nam produkcja zajmie tyle co pierwszego to nie wiem czy za stara nie będę ;(
Mi zawsze trójka się marzyła. W domu nowym tyle pokoi dziecięcych przewidzianych mamy ;-)
Życie jednak układa plany po swojemu. No ja co prawda szybko do tej pory zachodzilam w ciążę, ale młodsza nie jestem, T. też nie ;-) więc zobaczymy, względy ekonomiczne też mają tutaj znaczenie, co tutaj kryć. Więc zobaczymy jak to będzie
 
Hej, ale mi sie tutaj zaległości porobiły, musze zaczac nadrabiać, mam nadzieje, ze mi sie uda..;) nas teraz wszyscy tu odwiedzają i chca zwiedzac, ogladac itp, a powiem Wam, ze juz nie mam na to sily..wczoraj bylo 35 stopni i do tego dostalam okropnie silnej alergii, a boje sie wziac cokolwiek poza wapnem, chciaz mam tu np. Allertec.
Powrot do PL zbliza sie wielkimi krokami, do pracy tez..na razie bede miec rozpisany grafik do konca czerwca, zobaczymy, jak to bedzie dalej.
Powiedzcie mi w ogole jak to jest z L4 u prywatnego gin? Moze wystawiac? Tak z ciekowosci na przyszlosc chce wiedziec :)

Pozdrowka dla wszystkich mam i Waszych Fasolinek! :-)
 
Ja już po wizycie. Odebrałam wyniki wszystko jest w normie. Jeśli chodzi o torbiel to kazała monitorować. Rozmawiałam z nią o usg genetycznym i teście papp powiedziała, że dobrze ze się zdecydowałam i że warto zrobić. Pytała o miejsce gdzie będę robić i jak jej powiedziałam to powiedziała, że wybrałam świetne miejsce i że jedni z lepszych specjalistów tam są i żeby wtedy sprawdzić też torbiel. Zapisałam się na to badanie i będę robić 14.06
3.06 mam też wizytę w babka medica i tam też usg razem z badaniem więc wtedy już zobaczymy co z torbiela.
A i w ciągu miesiąca a schudłam 1,5 kg [emoji16][emoji16][emoji16]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Ja już po wizycie. Odebrałam wyniki wszystko jest w normie. Jeśli chodzi o torbiel to kazała monitorować. Rozmawiałam z nią o usg genetycznym i teście papp powiedziała, że dobrze ze się zdecydowałam i że warto zrobić. Pytała o miejsce gdzie będę robić i jak jej powiedziałam to powiedziała, że wybrałam świetne miejsce i że jedni z lepszych specjalistów tam są i żeby wtedy sprawdzić też torbiel. Zapisałam się na to badanie i będę robić 14.06
3.06 mam też wizytę w babka medica i tam też usg razem z badaniem więc wtedy już zobaczymy co z torbiela.
A i w ciągu miesiąca a schudłam 1,5 kg [emoji16][emoji16][emoji16]

m3sx3e3k25iia4nv.png
A gdzie będziesz robić ? ;-) może też o tym bardziej pomyślę :-)
 
Do góry