reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny,

Ja tylko wpadam się pożegnać. Niestety czekam na poronienie.

Bardzo było miło Was poznać.

Życzę każdej z Was spokojnej ciazy i szczęśliwego rozwiązania. Trzymajcie się ciepło.
Jeny co się stało ?

Strasznie mi przykro, trzymaj się
 
reklama
Dziewczyny,

Ja tylko wpadam się pożegnać. Niestety czekam na poronienie.

Bardzo było miło Was poznać.

Życzę każdej z Was spokojnej ciazy i szczęśliwego rozwiązania. Trzymajcie się ciepło.
;( tak mi przykro. Życzę Ci jak najszybciej malenstwa, jak tylko będziesz na to znów gotowa. Trzymaj się kochana, aż się zbeczalam. To niesprawiedliwe ;(
 
Rossiczko trzymaj się tam:*bedzie na pewno dobrze!no stress!choc ja sie piatku tez jak cholera boje.Czekam na wiesci i zdjecie :))

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Wizytę mam jutro, ale się nie stresuje, pewnie jutro zacznę.
Ciekawa bardziej jestem jak tam moja morfologia i reszta :-)
 
Na wczorajszym usg, serduszko przestało bić. :(

Miałam bardzo zle przeczucia przed tym usg. W nocy miałam koszmary i co chwile się budziłam. Od rana byłam niespokojna, więc nie bylam za bardzo zdziwiona jak się dowiedziałam o "najgorszym".
 
Cześć Dziewczyny,
U.mnie dzisiaj badania, więc od 5 przytulam porcelane. Niestety mąż dzisiaj na Kongres musiał pojechać, więc ja sama z Tobiaszkiem. Na szczęście dzisiaj pięknie się bawi, chyba widzi że z mamą źle. Mam nadzieję, że niedługo się poprawi i będę mogła z nim pójść na plac zabaw i lody. Bo naprawdę zasłużył

Udanych wizyt i miłego dnia



Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Niech już porcelana przestanie nawoływać... trzymam kciuki za lepsze samopoczucie :)
 
Na wczorajszym usg, serduszko przestało bić. :(

Miałam bardzo zle przeczucia przed tym usg. W nocy miałam koszmary i co chwile się budziłam. Od rana byłam niespokojna, więc nie bylam za bardzo zdziwiona jak się dowiedziałam o "najgorszym".
Niesamowicie przykre... może marcówki albo kwietniówki 2018 będą "tą" grupą. Trzymam kciuki, żeby marzenie o dziecku spełniło się jak najszybciej!!!
 
reklama
@Storm bardzo przykra wiadomość, trzymaj się tam mocno i obyś jak tylko wszystko co złe przeminie, znów mogła się cieszyć ciążą, tym razem bezpieczną i zdrową aż do samego porodu
 
Do góry