reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej Dziewczyny. Od piątku już było tak fajnie zero plamień, tak czysciutko a od wczoraj wieczora znowu plamie a zaczęło się od dość mocnego bólu po obydwóch stronach, dużych skurczy nie miałam jedynie te bóle po bokach... Zadzwoniłam do kliniki i pani doktor mnie przyjmie idę na 11:15 na wizytę wolę się skonsultować że wszystko z moimi Kruszynkami jest ok...nie panikuję jakoś bardzo bo te plamienia dokuczają mi już od 5tygodnia...tyle te bóle po bokach mnie dobijają bo są dość silne....
Daj znać po wizycie koniecznie. Jesteśmy z Tobą, pamiętaj :*
 
reklama
Oska, Masz zły dzień i chcesz posiedzieć w łóżku? Może po prostu posiedź, albo zastosuj moja taktykę - książka, kocyk, fotel/leżak/hamak i za dom??
Zrobilabym tak, ale taka mam ochote na szarlotke, że aż mnie skręca. Idę do bratowej, bo obiecała mi upiec. Chociaz jej poświadkuję. Mieszka dwa domy dalej, więc daleko nie mam. A może przewietrzenie głowy mi pomoże.
 
W końcu udało mi się nadrobić forumowe zaległości... Moja infekcja się rozkręciła, a po niej powróciły ze zdwojoną siłą dolegliwości ciążowe, które już ostatnio osłabły do minimum :( przez to wszystko nie miałam siły na nic. Do tego już 3 dzień strasznie mnie głowa boli, już sama nie wiem czy to ciśnienie, hormony czy jeszcze coś innego.
Skleciłam początkowo długi post, po czym stwierdziłam że zbyt marudzę, wgl ostatnio wiele u mnie nieprzyjemnych spraw się nałożyło, więc pozostaje mi tylko życzyć Wam miłego dnia. Trzymam kciuki za wizytujące, oczywiście :)
 
Tusiaczek trzymaj się mocno! Będzie dobrze ;-)
Oska miesiąc to rzeczywiście kawał czasu... oby szybko zleciało. Idź na pyszną szarlotkę i zjedz kawałek za nas ;-)
Eklerka ale masz super pannicę w domu ;-) śliczna dziewczynka ;-)

ja kiszę w robocie, jeszcze tylko jutro, pozniej 2 dni urlopu i od poniedziałku L4 ;-) ależ się cieszę ;-)
 
Tusiaczek && czekamy na dobre wiesci!!

Darunia super:)to jeszcze jutro i bedziesz sobie dychać w spokoju:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny,
U.mnie dzisiaj badania, więc od 5 przytulam porcelane. Niestety mąż dzisiaj na Kongres musiał pojechać, więc ja sama z Tobiaszkiem. Na szczęście dzisiaj pięknie się bawi, chyba widzi że z mamą źle. Mam nadzieję, że niedługo się poprawi i będę mogła z nim pójść na plac zabaw i lody. Bo naprawdę zasłużył

Udanych wizyt i miłego dnia



Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny,
U.mnie dzisiaj badania, więc od 5 przytulam porcelane. Niestety mąż dzisiaj na Kongres musiał pojechać, więc ja sama z Tobiaszkiem. Na szczęście dzisiaj pięknie się bawi, chyba widzi że z mamą źle. Mam nadzieję, że niedługo się poprawi i będę mogła z nim pójść na plac zabaw i lody. Bo naprawdę zasłużył

Udanych wizyt i miłego dnia



Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Obyś poczuła się lepiej:) miłego dnia :)
 
Dziewczyny,

Ja tylko wpadam się pożegnać. Niestety czekam na poronienie.

Bardzo było miło Was poznać.

Życzę każdej z Was spokojnej ciazy i szczęśliwego rozwiązania. Trzymajcie się ciepło.
 
reklama
Rossiczko trzymaj się tam:*bedzie na pewno dobrze!no stress!choc ja sie piatku tez jak cholera boje.Czekam na wiesci i zdjecie :))

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry