reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dor_ka bardzo mi przykro kochana

Ja wracam do życia, nie wiem co to za dziadostwo się do mnie przyplątało,że tak mnie z nóg zwaliło.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Będzie dobrze

Ja się cieszę, że na genetyczne i papp-a udało mi się na NFZ zapisać i to jeszcze w super terminie. 14 czerwca będę miała już wyniki.

Powodzenia na wizytach dziewczyny i pięknego dnia dla wszystkich
 
reklama
Ja dziś obudziłam się po 3 i za nic nie mogłam usnąć. Tak się wymeczylam, w dodatku mdlilo mnie niemiłosiernie :/ Także dziś jestem niewyspana a akurat muszę być aktywna bo synek zostaje ze mną w domu bo po południu mamy wizytę w związku z przerostem trzeciego migdałka :(
 
Carla wspolczuje:(to oby dal Ci chociaz na kanapie polezec:)

Zapmarta to dobrze ze juz lepiej sie czujesz:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny. Od piątku już było tak fajnie zero plamień, tak czysciutko a od wczoraj wieczora znowu plamie a zaczęło się od dość mocnego bólu po obydwóch stronach, dużych skurczy nie miałam jedynie te bóle po bokach... Zadzwoniłam do kliniki i pani doktor mnie przyjmie idę na 11:15 na wizytę wolę się skonsultować że wszystko z moimi Kruszynkami jest ok...nie panikuję jakoś bardzo bo te plamienia dokuczają mi już od 5tygodnia...tyle te bóle po bokach mnie dobijają bo są dość silne....
 
Hej Dziewczyny. Od piątku już było tak fajnie zero plamień, tak czysciutko a od wczoraj wieczora znowu plamie a zaczęło się od dość mocnego bólu po obydwóch stronach, dużych skurczy nie miałam jedynie te bóle po bokach... Zadzwoniłam do kliniki i pani doktor mnie przyjmie idę na 11:15 na wizytę wolę się skonsultować że wszystko z moimi Kruszynkami jest ok...nie panikuję jakoś bardzo bo te plamienia dokuczają mi już od 5tygodnia...tyle te bóle po bokach mnie dobijają bo są dość silne....
Tusiaczku... Ty masz tyle przejść... Oby tylko strachem się skończyło i niczym więcej!!!
 
Ale dziś miałam noc. Od wczoraj głowę mi rozsadza. Byłam mega głodna, a jak zjadłam kanapkę to mnie muli i niedobrze mi. Ręce mi drżą sama nie wiem czemu. Już miałam spokój z sercem, a od wczoraj znowu kołatania. To ostatnie miałam kiedyś często na tle nerwowym i teraz chyba wróciło ze względu na zbliżające się prenatalne. Do tego tęsknota za mężem, który będzie dopiero za ponad miesiąc i mamy komplet. Mam ochotę wlaźć pod koc i przepłakać cały dzień.
 
Mnie od 3 dni nic nie jest. Jak bym w ciąży nie była. Czyżby minął mi okres mdłości? Tyle że dziś u nas równy 10 tydzień. W każdym razie dobrze mi z tym i oby tak zostało ;)
Urodziny córki udały się super, przedstawiam wam jedną z moich pociech. NIKOLA
1494920058-aaaaaa.jpeg


......:::::::::10tydz i 0dni::::::::.........
 
Ale dziś miałam noc. Od wczoraj głowę mi rozsadza. Byłam mega głodna, a jak zjadłam kanapkę to mnie muli i niedobrze mi. Ręce mi drżą sama nie wiem czemu. Już miałam spokój z sercem, a od wczoraj znowu kołatania. To ostatnie miałam kiedyś często na tle nerwowym i teraz chyba wróciło ze względu na zbliżające się prenatalne. Do tego tęsknota za mężem, który będzie dopiero za ponad miesiąc i mamy komplet. Mam ochotę wlaźć pod koc i przepłakać cały dzień.
Trzymaj się kochana. :*
 
Ale dziś miałam noc. Od wczoraj głowę mi rozsadza. Byłam mega głodna, a jak zjadłam kanapkę to mnie muli i niedobrze mi. Ręce mi drżą sama nie wiem czemu. Już miałam spokój z sercem, a od wczoraj znowu kołatania. To ostatnie miałam kiedyś często na tle nerwowym i teraz chyba wróciło ze względu na zbliżające się prenatalne. Do tego tęsknota za mężem, który będzie dopiero za ponad miesiąc i mamy komplet. Mam ochotę wlaźć pod koc i przepłakać cały dzień.
Oska, Masz zły dzień i chcesz posiedzieć w łóżku? Może po prostu posiedź, albo zastosuj moja taktykę - książka, kocyk, fotel/leżak/hamak i za dom??
 
reklama
Mnie od 3 dni nic nie jest. Jak bym w ciąży nie była. Czyżby minął mi okres mdłości? Tyle że dziś u nas równy 10 tydzień. W każdym razie dobrze mi z tym i oby tak zostało ;)
Urodziny córki udały się super, przedstawiam wam jedną z moich pociech. NIKOLA
1494920058-aaaaaa.jpeg


......:::::::::10tydz i 0dni::::::::.........
Śliczna panna.
 
Do góry