reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ciążowe ciuszki.?? Ja też sobie jedna wypatrzyłam i chyba zamówie:)
Tak ciążowe :-)
I też w paski.
Sukienka do połowy łydki w fajne kolorowe paski takie komiksowe i koszulka w biało czarne paski z gipura przy dekolcie.
Mam akurat fajny sklep na allegro sprzedają ciuchy z asos można licytować ceny fajne. No i lubię tą firmę :-)
 
reklama
Tak ciążowe :-)
I też w paski.
Sukienka do połowy łydki w fajne kolorowe paski takie komiksowe i koszulka w biało czarne paski z gipura przy dekolcie.
Mam akurat fajny sklep na allegro sprzedają ciuchy z asos można licytować ceny fajne. No i lubię tą firmę :-)
Możesz podrzucić link?
 
@reniuszek , @Rossiczka dzięki dziewczyny. Staram się nie panikować, ale jak na złość miałam na dziś umówioną wizytę a lekarka przeniosła ją na za tydzień...i wczoraj zaczęły się jaja z tym ciśnieniem. W sumie może już działo się wcześniej ale ja tego nie skontrolowałam. Teraz mam w porządku, zobaczę rano i jak będzie coś nie tak to pojadę na IP.

Przypomniała mi się Wasza dyskusja nt smarowania brzuszków. W poprzedniej ciąży namiętnie smarowałam brzuchol oliwką dla dzieci i nie miałam ani jednego rozstępu. Zapomniałam jednak o powiększających się piersiach i ich nie smarowałam...No i teraz wyglądają fatalnie, jak pocięte nożem. W tej ciąży już jestem mądrzejsza i biust smaruje codziennie chociaż pewnie gorzej już nie będzie wyglądał :p
 
1494431780-aaaaaa.jpeg


Już jestem po :) Z dzidziusiem wszystko w porządku, przyrasta podobno co do dnia i ma już 3.28 cm. Pływa sobie i macha rączkami :D tylko zmartwiła mnie jedna rzecz - trofoblast zachodzi mi na szyjkę i lekarz kazał nam się wstrzymać od współżycia. Są duże szanse, że ułoży się prawidłowo i łożysko nie będzie przodujące, bo macica będzie się jeszcze dużo powiększać, ale i tak się martwię.
 
1494431780-aaaaaa.jpeg


Już jestem po :) Z dzidziusiem wszystko w porządku, przyrasta podobno co do dnia i ma już 3.28 cm. Pływa sobie i macha rączkami :D tylko zmartwiła mnie jedna rzecz - trofoblast zachodzi mi na szyjkę i lekarz kazał nam się wstrzymać od współżycia. Są duże szanse, że ułoży się prawidłowo i łożysko nie będzie przodujące, bo macica będzie się jeszcze dużo powiększać, ale i tak się martwię.

Wspaniale wieści i dzidziuś piękny.
Widzę że mamy tą samą przypadłość. Lekarz też mi mówił że wszystko powinno się ułożyć :-)
 
Ja też uwielbiam ubrania asos :-) muszę sobie coś zamówić ;-) wyrecze męża z prezentem na dzień mamy

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1494431780-aaaaaa.jpeg


Już jestem po :) Z dzidziusiem wszystko w porządku, przyrasta podobno co do dnia i ma już 3.28 cm. Pływa sobie i macha rączkami :D tylko zmartwiła mnie jedna rzecz - trofoblast zachodzi mi na szyjkę i lekarz kazał nam się wstrzymać od współżycia. Są duże szanse, że ułoży się prawidłowo i łożysko nie będzie przodujące, bo macica będzie się jeszcze dużo powiększać, ale i tak się martwię.
Nie martw się. Słuchaj lekarza i będzie dobrze. [emoji8]
 
Do góry