reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
W drugim trymestrze dobrze dorzucic kwasy dha w wiekszej dawce, ( w Pregnie Plus jest tylko 100 mg, to troche malo, bo zalecane jest 400 mg). Wg mnie fajnym preparatem jest Omegamed Optima ( jest tez wersja forte) albo Femibion Natal 2. W zasadzie to najwazniejszych jest od 13 tyg 5 skaldnikow: wit D, kwasy DHA, jod, zelazo :)
Ja kupiłam pregna z omega med dawkowanie mam 4xdziennie i witaminy oczywiście :-)
 
Oska anemii? W necie jest napisane ze te ketony to bardziej cukrzyca ciazowa..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Kobietki.. jejciu 30 stron nastrugalyscie od niedzieli..
normalnie musiałam na raty czytać :-)
Ja też zawsze gustowałam w starszych ;-)
Ja 30 lat a Mój mąż 38 :-)
10 lat małżeństwa (15 lat razem :-) )
ja dziś byłam na pobraniu krwi i wyszłam z gabinetu i już do windy w przychodni nie doszłam.. bo fiknełam.. :-) słabo mi się zrobiło i zemdlalam i bachneli mnie lekarze na ławkę i zaczęli cucić.. ale mi było potem głupio :-)
Oj tam, nie ma co byc glupio, kazdemu sie moze zdarzyc, a w ciazy to juz wogole jestes usprawiedliwiona:)
 
reklama
Jamajca? WoW!!! moim marzeniem jest Tajlandia ale chyba szybko nie bede miala okazji zeby je zrealizowac :D
My w zeszłym roku byliśmy. Tani lot znalazłam tam na miejscu to w ogóle drogo nie jest. Wyszedł nam wyjazd tyle co do Portugalii Z biura podróży :-) więc nigdy nie wiadomo kiedy uda się zrealizować marzenia :-) ( byliśmy z 13 miesięcznym wtedy dzieckiem )
 
Do góry