reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej wam. U nas dzisiaj leje deszcz a mnie od rana muli eh. Zbieram sie zaraz z frankiem do cioci na obiad bo mąż wroci z polski dopiero w nocy. Swoja drogą moj m pierwszy raz mnie wczoraj zdenerwował od kad w ciąży jestem.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej mamuśki.

Napawacie optymizmem przypominając o majówce.
Ja dzisiaj wyciągam leżanke i grilla i choćby miało być zimno choćbym miała pod kołdrą leżeć to poleze, w tym pięknym wiosennym klimacie ☺️
Chętnie poszłabym na krótki spacer do lasu, czy coś podobnego.

Dziewczyny zagrożone :jak to jest u was? Leżycie chodźcie co robicie?
Ja już mam taką konsternacje i nie wiem na ile mogę sobie pozwalać?

No to np ja należę do grupy zagrożonej, więc u mnie jest całkiem sympatycznie, no więc leżę sobie, hmm nooo leżę sobie i co dalej hehh i dalej leżę jedyne oznaki wiosny które do mnie przenikają to promienie słoneczka przez szybę i śpiew ptaszków. Tak to moja rozrywka jest od czasu do czasu pójść się wysiusiać, ewentualnie coś zjeść, poczytam książkę ale to też na leżąco, pooglądam telewizor, sprawdzę w necie co słychać i od czasu do czasu mój króliś wygramoli się spod łóżka i przyjdzie do mnie się pomiziać...no i to by było tyle...aaa i zapomniałam jeszcze co chwilę pika mi alarm w telefonie i przypomina a o tabletkach hehh no trochę tego wszystkiego jest hehh :laugh2: :rofl::tak::D
 
Hej mamuśki.

Napawacie optymizmem przypominając o majówce.
Ja dzisiaj wyciągam leżanke i grilla i choćby miało być zimno choćbym miała pod kołdrą leżeć to poleze, w tym pięknym wiosennym klimacie [emoji5]️
Chętnie poszłabym na krótki spacer do lasu, czy coś podobnego.

Dziewczyny zagrożone :jak to jest u was? Leżycie chodźcie co robicie?
Ja już mam taką konsternacje i nie wiem na ile mogę sobie pozwalać?
Mi niby nic o zagrożonej ciąży lekarka nie mówiła ze mam ;) a kazała mi się oszczędzać ;) heh wiec póki co to w grę wchodzi krótki spacer żeby się dotlenic a tak to kocyk łóżko i tv ;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi w szpitalu powiedzieli, że jeżeli nie ma bezwzględnego nakazu leżenia, to ruch jest wręcz wskazany. Ale to np. przy takim krwiaku jaki ja mam, który nie zagraża dziecku. Bez żadnego dźwignia, forsowania sie. Ale spacerek tak..
 
1493636582-aaaaaa.jpeg

Pozdrowienia z Jastarni [emoji16] miłego dnia mamuśki. U mnie spacery i jeszcze raz spacery ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej mamuśki.

Napawacie optymizmem przypominając o majówce.
Ja dzisiaj wyciągam leżanke i grilla i choćby miało być zimno choćbym miała pod kołdrą leżeć to poleze, w tym pięknym wiosennym klimacie [emoji5]️
Chętnie poszłabym na krótki spacer do lasu, czy coś podobnego.

Dziewczyny zagrożone :jak to jest u was? Leżycie chodźcie co robicie?
Ja już mam taką konsternacje i nie wiem na ile mogę sobie pozwalać?
Dzis u nas ladnie, pozdrawiam z hamaka :d

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej wam. U nas dzisiaj leje deszcz a mnie od rana muli eh. Zbieram sie zaraz z frankiem do cioci na obiad bo mąż wroci z polski dopiero w nocy. Swoja drogą moj m pierwszy raz mnie wczoraj zdenerwował od kad w ciąży jestem.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej mam nadzieję że nic poważnego. Trzymaj się ciepło :-*
 
No to np ja należę do grupy zagrożonej, więc u mnie jest całkiem sympatycznie, no więc leżę sobie, hmm nooo leżę sobie i co dalej hehh i dalej leżę jedyne oznaki wiosny które do mnie przenikają to promienie słoneczka przez szybę i śpiew ptaszków. Tak to moja rozrywka jest od czasu do czasu pójść się wysiusiać, ewentualnie coś zjeść, poczytam książkę ale to też na leżąco, pooglądam telewizor, sprawdzę w necie co słychać i od czasu do czasu mój króliś wygramoli się spod łóżka i przyjdzie do mnie się pomiziać...no i to by było tyle...aaa i zapomniałam jeszcze co chwilę pika mi alarm w telefonie i przypomina a o tabletkach hehh no trochę tego wszystkiego jest hehh :laugh2: :rofl::tak::D
Tusiaczek chyba podpytam dokładnie lekarza co mogę a co nie.
Jak z maksiem byłam to od 23 tyg plackiem, a o tak urodziłam w 35tyg...
 
reklama
Do góry