reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2017

Jaaaaaaa ile napisalyscie.
Mnie nie było do późna bo u mamy, potem przyjaciółka była i wypala u mnie całe wino hehe bo poklocila się z mężem i odwozilam ja o 12 w nocy. Ale co się nie robi dla przyjaciół. Chciałam by się przespala w innym pokoju ale jutro do szkoły dzieci musi jakoś pozbierać.


@bea25ta stało się coś czego tak bardzo się obawiałas! ;( mam nadzieję że Może stanie się jeszcze jakiś cud i mały się schował po prostu.

@Millo przy twojej ksywce masz napis OP tzn ze chyba operatorem jesteś a Magda ma koronę przy ksywce znaczy pewnie ze jest moderatorem. (chyba to znaczy tak )

@iwilleatyou jej kalafior przysmazany <3 uwielbiam.

@Oska305 nie martw się ją też jestem uzależniona. ;)

Hmmm czy tylko ja miałam glukoze badana bez picia tego dziadostwa?

@bobofrucik jej cudowne wieści. Gratulacje!!

@daruuunia3 ale super!! Również gratulacje. W którym jesteś dokładnie tyg?

Co do sexu, nie ciągnie mnie nie mam ochoty, chyba zawsze miałam mały poziom libido. Ale teraz to masakra I nawet nie chce radzić sobie inaczej wkurza mnie nawet to jak całuję mnie po szyji... on rozumie hehe i dlatego dalej całuję u tak mnie drażni specjalnie 2 razy się kochalismy od kat wiem o ciąży. Masakra strasznie to brzmi.

Witaj @justyneczkaa1

@misianka ehh przykro Mo że musisz tak się martwić w ciąży. Ale wiesz co. On Cie olal to Ty jego też. Nie interesuj się co robi gdzie jest miej go w D.. Napiszę szybciej niż myślisz. Pokaż tylko że niech robi co chce. Musisz myśleć teraz o sobie i dziesiątkach!!! Głową do góry i do przodu. Ja z moim nie kłócić się w ogóle ale jak już kłótnia to na maxa a potem znowu pół roku rok spokój. Co do kolegów alkoholu i imprez mam dwie koleżanki z takim facetem. Jedna jest w trakcie rozwodu a druga nadal w tym tkwi i tak daje się... Nie ma go od trzy dni do tygodnia, straci cała wypłatę wybawi się a potem wraca skruszony i tak mówiła że od zawsze było. Mój mąż prawie w ogóle nie pije ale za to pali Walczył z tym od nowego roku ale po 3 msc zapalił.

@Magda ja wyszłam za mąż w wieku 19 lat. 1 Maja mija nam 7 rocznica ślubu. Nie żałuję, kocham nadal i mąż również. Uważam że jesteśmy fajnym zgranym małżeństwem uzupełniamy się. ;) nie myślałam wtedy o tym że jestem młoda byłam. Chcieliśmy bardzo. ;) a wiesz co moja mama mówiła że u niej koleżanka kiedyś przed ślubem uciekła bo nie wiedziała jak to odkręcić. Było wszytko przygotowane, goście pod kościołem, a jej brak. zadzwoniła potem do swojej mamy że ślubu nie będzie. Więc lepiej wcześniej niż później Męczyć się z jakim bydlakiem co cię źle traktuje .

@misianka MIALAM O TO SAMO ZAPYTAC.!! Ja mam uczucie jak by mi się coś tam ruszyło w brzuchu laskotalo. Nie często to uczucie i wiem że to na pewno nie dziecko bo za malusie jeszcze aaaalee mam identyczne jak by to było to.

@Fasolka89 jejku współczuję moja koleżanka z UK wylądowała w szpitalu przez takie coś bo była wykończona. Pod kroplowka była do 6 miesiąca do domu na 3 dni a potem znowu szpital odwodnienie i tak cały czas. Też wymiotiwala co 15 minut i najgorsze jest to że potem krew w wymiotach miała co się później okazało że to przez podrażniony przełyk.



Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem o czym mówisz jeżeli chodzi o sex
. U mnie podobnie z tym pociągiem [emoji39] no ale ciąża czyni cuda więc może nam się odmieni[emoji2]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Karolcia90 no właśnie sama nie wiem :-)
Mąż chciałby synka.. ;-)
Ja przy obu córeczkach do tego czasu to wymiotowałam że mi już tchu brakowało :-)
a teraz jak na razie nic nie miałam.. żadnych wymiotów.. żadnych mdłości.. już zaczęłam się martwić że w ciąży wcale nie jestem :-)
ale na szczęście jestem :p
24.04.2017 byłam u ginekologa i widziałam moją kruszynkę i słyszałam serduszko :-)
 
Ej dziewczyny to co piszecie o seksie to jakieś mity i totalnie nieprawda :D można się spuszczać i moźna uprawiać seks od poczęcia do samego końca przy prawidłowo rozwijającej się ciąży. Jeśli któraś z was by nie mogła to na pewno lekarz by powiedział to jasno i wyraźnie. Sperma nie zmiękcza szyjki, może pobudzić akcje porodową, ale tylko jeśli płód jest już gotowy do przyjścia na świat, a nie przedwcześnie :D także spokojnie nie myślcie w ogóle o takich rzeczach bo to niepotrzebne i cieszcie się życiem i seksem, zamiast się zamartwiać i odmawiać sobie! :D
 
Hej dziewczyny łapłam przębienie i już któryś dzień mnie trzyma nie pomaga leżenie, miód, mleko, płukanie gardła niby dobrze sie czuje, a jednak głowe mam jak z kamienia przez katar. Na szczęscie nie mam goraczki.
 
My tam seks uprawiamy co prawda mniej niż wcześniej, chociaż mój mąż jak sie dowiedział, że jestem w ciaży to sie bał mnie wogóle dotknać heh bo przecież mi krzywde zrobi albo mnie przygniecie☺
 
a ja z tym sexem to i tak się boję.. więc w miarę możliwości unikam.. u mnie to chyba w głowie siedzi:-) przez poprzednią ciążę -bo nie mogłam ponieważ miałam zagrożoną.
A teraz lekarz nic mi narazie nie mówił. Zrobił mi tylko USG i potwierdził żywą ciążę ale powiedział że nie może się mną opiekować i skierowałnie do poradni w szpitalu klinicznym -bo tam się mną lepiej zajmą. Bo jestem po 2 cesarskich cięciach (w tym jednym wczesniaku 31 tyg) oraz po poronieniu.
 
@JaneHeart dzięki za ten post :-) no oczywiście że można się spuszczac normalnie. Kochać się normalnie. Z ta sperma jest tak, że w macicy rozwijają się receptory które wylapuja oksytocyne, dzięki temu możemy urodzić bo pojawiają się skurcze. W spermie jest pochodna oksy . Więc jak ciąża jest donoszona to seks jest wskazany, aby akcja porodowa się zaczęła.

Witam nową Dziewczynę :-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry