reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

No bo jak ma się już takie doswiadczenia to normalny gin raczej podejdzie do tego w taki sposob.
To prawda. Zawiodła mnie ta baba tekstem i tym, że odebrała mi poczucie bezpieczeństwa. A za wizytę z dwoma badaniami z krwi zapłaciłam 360 zł, także dużo. 100 zł badania, 260 wizyta. Gdzie dziwnie to sobie liczą, bo mówili mi, że usg 150 zł, ale założyła mi kartę ciąży i chwilę ze mną porozmawiała, to już policzyli jako usg+wizyta. Posrane to..
 
reklama
@Asiula24 super ;)
Ja mam wizytę w piątek u lekarza,ale już się stresuje czy wszystko jest dobrze.Powinnam już usłyszeć serduszko ;)Najgorsze jest to,że rozłożyło mnie przeziębienie..katar i kaszel męczy na potęgę...
 
Hej dziewczyny! Mam dzisiaj wizyte u ogolnego i bede probowala wysepic skierowanie na badanie progesteronu i gestosci krwi (moje dziecko urodzilo sie martwe w 25tc przez zakrzep ktory wynikal ze zbyt gestej krwi) ... moze uda mi sie cos z ogolnym wywalczyc Trzymajcie kciuki ❤️ Milego Dnia
Ja biorę zastrzyki przeciwzakrzepowe. Może lekarz tez by takie ci dal?
 
@Asiula24 super, że fasola pięknie rośnie [emoji16]

@Ankuś dobrze, że zdecydowałaś się pójść do tego lekarza. On dobrze zna Twoją historię i będzie teraz o Ciebie odpowiednio dbał [emoji6].
Trochę nie rozumiem tego ich liczenia, to jakbyś poszła na wizytę bez usg to za samą wizytę by wzięła 110 zł? A można iść na samo usg bez wizyty? Rozumiem, że tylko wizyta to w przypadku przyjścia po samą receptę.. Ale samo usg? Tak czy siak dziwne to [emoji12].
Ja ostatnio zapłaciłam 200 zł za wizytę z usg. Myślałam, że będzie mnie pani dr namawiać na prowadzenie ciąży u niej, a dała mi listę badań do zrobienia że słowami, abym za dwa tygodnie poszła z wynikami do lekarza, którego wybiorę do prowadzenia ciąży. Jeszcze się waham czy przypadkiem do niej nie wrócę [emoji6]. Jutro mam wizytę u innego lekarza (który przyjmuje w przychodni na nfz, ale pomiędzy "wciska" pacjentki zainteresowane wcześniejszym terminem wizyty odpłatnie). Zobaczę czy mi przypadnie do gustu. Jak się zapisywałam to nie miał terminów do połowy maja więc będę jedną z tych pacjentek dopisanych "pomiędzy" i na razie mam dość mieszane uczucia co do tej wizyty.. Liczę, że pomimo goniącego czasu uda nam się podejrzeć brzdąca (choć muszę mieć to bardziej czasochłonne usg, nie przez brzuch bo mam tyłozgięcie i wtedy podobno dłużej nic nie widać przez brzuch..) bo co mi po wizycie jak nie zobaczę mojego małego bijącego [emoji173]? [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja tylko na chwilkę się przywitać i przedstawić nasza fasolę :D 4 dni mlodsza ale za to serce bije jak dzwoń [emoji7] zdjęcie nie wyraźne bo robione przez brzuch (?) Ale jest! :D Miłego dzionka! Ja lecę pracować :D
1493023224-aaaaaa.jpeg


 img]
Gratulacje!!
 
reklama
To prawda. Zawiodła mnie ta baba tekstem i tym, że odebrała mi poczucie bezpieczeństwa. A za wizytę z dwoma badaniami z krwi zapłaciłam 360 zł, także dużo. 100 zł badania, 260 wizyta. Gdzie dziwnie to sobie liczą, bo mówili mi, że usg 150 zł, ale założyła mi kartę ciąży i chwilę ze mną porozmawiała, to już policzyli jako usg+wizyta. Posrane to..
Ja za usg i wizyte place 150. Te badania bardziej specjlistyczne sa drozsze bo juz mi mowil ale ogolnie za wiz place 150 i facet cierpliwy pogada, uspokoi, ma bardzo fajne podejscie. On mnie postawil na nogi po smierci córeczki pod wzgl fizycznym i psychicznym.
 
Do góry